Vychováváme děti a rosteme s nimi: Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti

Vychováváme děti a rosteme s nimi: Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti - Naomi Aldortová | Replicamaglie.com

......

INFORMACE

AUTOR
Naomi Aldortová
DIMENZE
4,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Vychováváme děti a rosteme s nimi: Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti.pdf

POPIS

Kniha respektované americké terapeutky a rodinné poradkyně představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. Nejen teoreticky, ale i na mnoha příkladech z praxe zjistíme, že svým dětem můžeme důvěřovata bezpodmínečně je milovat. Pouze se musíme zbavit starých naučených a nefunkčních vzorců chování. Proč je tato kniha výjimečná? Láska: Vysvětluje, proč ovládání, manipulace a tresty ve výchově nefungují. Otevřenost: Ukazuje postup, jak se špatných výchovných vzorců zbavit a růst spolu se svými dětmi. Porozumění: Umožňuje nám, abychom porozuměli dítěti, které pak může naplnit své nejlepší předpoklady. Důvěra: Dokazuje, že jen děti, které dostaly bezpodmínečnou lásku a důvěru svých rodičů, vyrůstají v sebevědomé lidi, emocionálně odolné a schopné vést své životy samostatně a radostně.

Chcete si přečíst knihu?Vychováváme děti a rosteme s nimi: Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naomi Aldortová. Číst Vychováváme děti a rosteme s nimi: Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY