Atlas vesmíru plný překvapení a zábavy

Atlas vesmíru plný překvapení a zábavy - Robin Scagell | Replicamaglie.com

...ha vám predstaví vesmír tak, ako ste ho doteraz nepoznali ... PDF Nové knihy v Staromestskej knižnici - júl - august 2010 ... . ... Atlas vesmíru, který navazuje na velmi úspěšný Atlas světa plný překvapení a zábavy, je ideálním průvodcem po zákoutích vesmíru. Moderní interaktivní prvky dělají z poznávání vzrušující zážitek. Atlas vesmíru, který navazuje na velmi úspěšný Atlas světa plný překvapení a zábavy, je ideálním průvodcem po zákoutích vesmíru. Moderní interaktivní prvky dělají z poznávání vzru ... Atlas vesmíru - Robin Scagell - Megaknihy.cz ... . Moderní interaktivní prvky dělají z poznávání vzrušující zážitek. schovat popis. Kniha: Atlas světa Plný překvapení a zábavy - Elain Jackson. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronických produktů. ... Atlas vesmíru plný překvapení a zábavy. Attila barbarský král a pád Říma. Audrey Hepburn - Movie Icons. Auguste Rodin sochy a kresby. Austrálie. Auta samolepková knížka. Auta. Tato kniha je plná faktů a nabízí vzrušující putování, v němž mladí čtenáří mohou sami objevovat svět a lidi, kteří zde žijí. Každá oblast je zkoumána do hloubky, upřesňuje se její poloha, popisuje se terén a krajina. Kniha je nepostradatelným zdrojem informací pro každou rodinu. Inzerát ATLAS SVĚTA v okrese Hlavní město Praha, cena 299Kč, od bazarekuverunky na Sbazar.cz. Popis: Atlas světa plný překvapení a zábavy.Kniha od autora Jackson Elain. Přehledný, bohatě ilustrovaný atlas světa. Obsahuje více než 20 trojrozměrných diagramů a dalších interaktivních prvků, zajímavé údaje o různých zemích a fotografie nejzajímavějších ... MŮJ ATLAS VESMÍRU obsahuje krásné kresby, vzrušující fotografie a zajímavé informace, díky kterým nahlédnete do tajů vzdáleného vesmíru. Spoustu zábavy si užijete při hledání a nalepování obrázkových samolepek do knihy nebo na plakát, který je jeho součástí. Díky tomuto atlasu se dozvíte mnoho o vesmíru. Atlas světa plný překvapení a zábavy. ... Přehledný, bohatě ilustrovaný at...

INFORMACE

AUTOR
Robin Scagell
DIMENZE
5,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas vesmíru plný překvapení a zábavy.pdf

POPIS

Vydejme se společně s netradičním atlasem vesmíru na cestu k planetám sluneční soustavy. Seznámíme se i s hvězdami, kometami, meteory, planetkami, mlhovinami, černými dírami i s dalšími objekty vesmíru. Ohromující fakta a obrazy těch nejdramatičtějších scén v kosmu doplňují nejrůznější otáčivé mapky, otevírací záložky a působivý trojrozměrný model oběžnic. Každé téma doplňuje sloupeček sloužící k rychlému vyhledání základních číselných údajů. Hvězdné mapy jsou určeny k základní orientaci na noční obloze. Atlas vesmíru, který navazuje na velmi úspěšný Atlas světa plný překvapení a zábavy, je ideálním průvodcem po zákoutích vesmíru. Moderní interaktivní prvky dělají z poznávání vzrušující zážitek.

Chcete si přečíst knihu?Atlas vesmíru plný překvapení a zábavy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robin Scagell. Číst Atlas vesmíru plný překvapení a zábavy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY