Cvičebnice k objednávkám z vesmíru

Cvičebnice k objednávkám z vesmíru - Barbel Mohr | Replicamaglie.com

...om internetovom kníhkupectve na Slovensku ... nevhodné spojení - ABZ slovník českých synonym ... . Cvičebnice k objednávkám z vesmíru Mohr Bärbel Cena: 88 Kč Reklamace do vesmíru Mohr Bärbel Cena: 44 Kč 21 zlatých pravidel Mohr Bärbel Cena: 88 Kč Jiří Grygar: Takto se mě nikdo neptal Grygar Jiří, Hríb Štefan Cena: 192 Kč Tajná služba s.r.o. - Jak vznikla nová služba ... Cvičebnice k objednávkám z vesmíru - Mohr Bärbel . Autorka Bärbel Mohr napsala knihu plnou rad a podnětů a nazvala jí Cvičebnice k objednávkám z vesmíru.„Objednávat si z vesmíru není nic ji ... Cvičebnice k objednávkám z vesmíru - Bärbel Mohr | Knihy ... ... .„Objednávat si z vesmíru není nic jiného než si uvědomit: Jak uvnitř, tak vně, nebo: Vnější svět je zrcadlem našeho nitra," připomíná Bärbel Mohr hned na ... Autorka Bärbel Mohr napsala knihu plnou rad a podnětů a nazvala jí Cvičebnice k objednávkám z vesmíru. P>„Objednávat si z vesmíru není nic jiného než si uvědomit: Jak uvnitř,... Uložit ke srovnání Jak na to, se dozvíte v knize Reklamace do vesmíru, která navazuje na další tituly z řady této populární autorky. I při objednávání z vesmíru je možné udělat chybu Sami zjistíte, co jste s největší pravděpodobností udělali při objednávání špatně, a příště se těmto chybám vyvarujete. Cvičebnice k objednávkám z vesmíru. MOHR Bärbel. skladem. ... Tento balíček karet vám poslouží k tomu, abyste pomohli vašim dětem získat „světelnou" povahu a... Hodnocení uživatelů ......

INFORMACE

AUTOR
Barbel Mohr
DIMENZE
4,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvičebnice k objednávkám z vesmíru.pdf

POPIS

„Objednávat si z vesmíru není nic jiného než si uvědomit: Jak uvnitř, tak vně, nebo: Vnější svět je zrcadlem našeho nitra,“ připomíná Bärbel Mohr hned na začátku této knihy. To znamená, že úspěchy v objednávání závisejí především na vnitřním postoji objednávajícího. Nevhodné podvědomé vzory chování a přesvědčení z raného dětství se často postarají o „automatické trvalé objednávky“, které přinášejí pravý opak toho, co si přejeme. Autorka zde nabízí nespočet hravých cvičení, která pomáhají rozpoznat vnitřní blokády, překonat je a vybudovat si stabilní „stálou linku nahoru“. Dále zde najdete rozhodující pokyny pro pokročilé objednavatele z vesmíru, „bonus“ na objednávky peněz, stejně jako mnoho dalších podnětů, abyste v sobě probudili vesmírnou inteligenci.

Chcete si přečíst knihu?Cvičebnice k objednávkám z vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbel Mohr. Číst Cvičebnice k objednávkám z vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY