Pátá oběť

Pátá oběť - J. D. Barker | Replicamaglie.com

...niory. ... Hned první oběť koronaviru prošla pražským domovem pro seniory v Chodově ... Pátá oběť - J.D. Barker | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Z veřejně dostupných dat, která Seznam Zprávy nasbíraly, se ukazuje, že nejméně pětina obětí koronaviru v Česku je právě mezi lidmi z domovů pro seniory. ... Pátá oběť. Kdo napsal knihu Pátá oběť? Autorem je J. D. Barker. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Všechny informace o produktu Kniha Pátá oběť, porovnán ... Pátá oběť (Sam Porter, #2) by J.D. Barker ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Všechny informace o produktu Kniha Pátá oběť, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pátá oběť. Pátá oběť od 276 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Pátá oběť. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Benešova Úžasné pokračování Čtvrté opice! Autor neustále graduje a rozhodně nenechá čtenáře podřimovat. Detektiv Sam Porter je přivolán k ... Objednávejte knihu Pátá oběť v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Obsah knihy: Pátá oběť. Každý policista má případ, který se pro něj stane posedlostí. Detektiv Porter není výjimkou. Opičího vraha už měl na dosah, když ho z pátrání odvolala FBI, ale taková drobná překážka ho nemůže zastavit. Kniha: Pátá oběť - J.D. Barker. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pátá oběť. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Benešova Úžasné pokračování Čtvrté opice! Autor neustále graduje a rozhodně nenechá čtenáře podřimovat. Detektiv Sam Porter je přivolán k ... „Nemůžeš si hrát na Boha, aniž bys poznal Ďábla." Jestli si myslíte, že PÁTÁ OBĚŤ byla tou poslední, tak to jste rozhodně na omylu. Vypadá to, že autor J. D. Baker si s námi bude hrát ještě pěkně dlouhou dobu. Štěstí je, že jeho knihy jsou natolik napínavé a návykové, že další a další pokračování vůbec nebudou vadit 😉 . Vikingové - Oběť bohům (S01E08) (epizoda) (2013) Oběť druidů (2011) Alfred Hitchcock uvádí - Oběť krásy (S03E09) (epizoda) (1988) Oběť krásy (TV film) (1991) Oběť liposukce (TV film) (2009) Oběť nejvyšší (TV film) (2008) Přátelé - Oběť reklamy (S01E09) (epizoda) (1994) Oběť...

INFORMACE

AUTOR
J. D. Barker
DIMENZE
11,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Pátá oběť.pdf

POPIS

Každý policista má případ, který se pro něj stane posedlostí. Detektiv Porter není výjimkou. Opičího vraha už měl na dosah, když ho z pátrání odvolala FBI, ale taková drobná překážka ho nemůže zastavit. Oficiálně se Porter a jeho tým věnuje případu mrtvé dívky, která byla nalezena pod zamrzlou hladinou laguny v chicagském parku. Otázkou je, jak se tam dostala, když laguna zamrzla před několika měsíci a dívka se pohřešuje teprve tři týdny? A jak je možné, že na sobě měla šaty jiné dívky, jejíž zmizení nahlásili rodiče teprve před dvěma dny? Zatímco Porterovi kolegové usilovně hledají odpovědi na tyto znepokojivé otázky, on sám pokračuje v pronásledování Opičáka. Jakmile to zjistí jeho nadřízený, je postaven mimo službu. Ani to ale nemůže Portera zastavit. Je dopadením Bishopa tak posedlý, že se upne na starou rozmazanou fotku a ta ho dovede do světa temnějšího, než si kdy dokázal představit. A tehdy zjistí, že existuje jen jedna věc děsivější než mysl sériového vraha: mysl matky, která ho přivedla na svět.

Chcete si přečíst knihu?Pátá oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. D. Barker. Číst Pátá oběť Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY