Příběhy z korfských uliček

Příběhy z korfských uliček - Pavla Smetanová | Replicamaglie.com

... popíjet výtečné víno a poslouchat cvrkot cikád? Pavla Smetanová se už potřetí věnuje životu na ostrově Korfu ... Příběhy z korfských uliček - Pavla Smetanová, Souzanna ... ... . Popisuje jeho krásy, ale také jeho úskalí. Někdy je moře šedé, víno kyselé, slunce skryto za hustými mraky a cikády ... A tak vznikl již třetí soubor, tamním životem inspirovaný - Příběhy z korfských uliček. Jsme vlídně vtaženi do stínu olivových hájů, na břeh moře, do taveren i do uliček hlavního města Kerkyry a setkáváme se s místními figurkami i autorčinou rodinou a přáteli. Příběhy z korfských uliček . 12,05 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... v době karantény se ni ... Příběhy z korfských uliček - čtení třetí - YouTube ... . Příběhy z korfských uliček . 12,05 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... v době karantény se nic extra převratného neděje, takže nemám moc inspiraci k psaní blogů. Zato ale čtu na pokračování s pomocí různých přátel a zajímavých osobností svoji poslední knížku Příběhy z korfských uliček. Pokud máte chuť poslouchat, můžete najít jednotlivé díly zde: Kupte knihu Příběhy z korfských uliček od Pavla Smetanová, Souzanna Ofelia Damaskinou na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Příběhy z korfských uliček - Pavla Smetanová. Kdo z nás někdy nesnil o životě na ostrově? Tam, kde svítí slunce po celý rok, dívat se ze stínu... Udělejte si chvilku, dejte si nohy nahoru a poslechněte si 1 z příběhů z knihy moji dobré kamarádky Pavla Smetanova Greek Příběhy z Korfských uliček, který jsem měla tu čest načíst včera z naší... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Próza - beletrie > Povídky > Povídky dle národů > České povídky. Příběhy z korfských uliček. Příběhy z korfských uliček Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788074226762. Pavla Smetanová. Manufacturer: NLN. Varianta: Kniha 215 Kč. Zboží máme skladem na prodejně. Expedujeme do tří pracovních dnů. ... Příběhy Pavly Smetanové doprovází komentáři autorčina dcera Souzanna Ofelia Damaskinou (2005). Rozhodla se uvádět maminčiny příběhy na pravou míru, a tak si můžete přečíst její autentické vyprávění v kapitolách nazvaných Z deníčku Ofélie. Příběhy z korfských uliček. Publikováno 9.4.2019 | Autor: Ostrovanka. Moji milí čtenáři, s radostí vám oznamuji, že moje nová knížka Příběhy z korfských uliček vyjde na konci dubna. Tentokrát se na ní trošku podílela i moje (ne už tak) malá dcerka Ofélie. Tak pevně doufám, že se vám bude dobře číst. … Příběhy z korfských uliček Kdo z nás někdy nesnil o životě na ostrově? Tam, kde svítí slunce po celý rok, dívat se ze stínu olivovníku na blankytné moře, popíjet výtečné víno a poslouchat cvrkot cikád? Pavla Smetanová se už potřetí věnuje životu na ostrově Korfu. Popisuje jeho krásy, ale také jeho úskalí....

INFORMACE

AUTOR
Pavla Smetanová
DIMENZE
3,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy z korfských uliček.pdf

POPIS

Kdo z nás někdy nesnil o životě na ostrově? Tam, kde svítí slunce po celý rok, dívat se ze stínu olivovníku na blankytné moře, popíjet výtečné víno a poslouchat cvrkot cikád? Pavla Smetanová se už potřetí věnuje životu na ostrově Korfu. Popisuje jeho krásy, ale také jeho úskalí. Někdy je moře šedé, víno kyselé, slunce skryto za hustými mraky a cikády zmizí neznámo kam. Ty nepříjemné věci se ale snaží brát s humorem a nadhledem. „Krásně může být všude, pokud je člověk zdravý, obklopuje se dobrými lidmi a váží si toho, co má,“ říká s úsměvem. Příběhy Pavly Smetanové doprovází komentáři autorčina dcera Souzanna Ofelia Damaskinou (2005). Rozhodla se uvádět maminčiny příběhy na pravou míru, a tak si můžete přečíst její autentické vyprávění v kapitolách nazvaných Z deníčku Ofélie. Ráda píše, hraje na piano, zpívá, a kromě toho má stejné záliby jako většina holčiček v jejím věku.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy z korfských uliček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Smetanová. Číst Příběhy z korfských uliček Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY