Jak se stát intradenním finančníkem

Jak se stát intradenním finančníkem - Tomáš Nesnídal, | Replicamaglie.com

...ce dolarů měsíčně, při obchodování pouhé 2,5 hodiny denně ... Hledejte: Disman - Jak se vyrábí sociologická znalost.pdf ... ... . Nechybí řada důležitých psychologických lekcí, které lépe vyzbrojí začínající obchodníky v oblasti vlastní sebedůvěry a ... Příručku Jak se stát intradenním finančníkem považuji na českém trhu v současnosti za nejlepší knihu pro začínající intradenní obchodníky s futures, která je momentálně dostupná. Nabízí lehce stravitelný úvod do problematiky tradingu a čti ... Jak se stát intradenním finančníkem - Tomáš Nesnídal, Petr ... ... . Nabízí lehce stravitelný úvod do problematiky tradingu a čtivou formou prezentovaný příběh zakladatelů portálu finančník.cz, jenž ... Jak se stát intradenním finančníkem (ve slevě jediný výtisk !) Výprodej . Tomáš Nesnídal a Petr Podhajsk ... Jak se nejrychleji naučit umění tradingu Řada užitečných rad a tipů na téma ID obchodování ... Objednávejte knihu Jak se stát intradenním finančníkem v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jak se stát intradenním finančníkem„ od pánů Tomáš Nesnídal a Petr Podhajský. Početl jsem si a mé sebevědomí stouplo natolik,že jsem po zhruba 4 týdnech otevřel svůj LIVE účet. Do dnes nevím, jestli ... Jak se stát intradenním finančníkem Autor: Nesnídal, Tomáš a Podhajský, Petr Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788090387447 ISBN: 978-80-903874-4-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 283 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2008 Kniha Jak se stát intradenním finančníkem (1. akosť) (Petr Podhajský) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Inzerát č. 117455109: Jak se stát intradenním finančníkem - Nesnídal, Podhajský, Cena: 440 Kč, Lokalita: Praha 8 Jak se stát intradenním finančníkem - Tomáš Nesnídal Knihu Jak se stát intradenním finančníkem máme ve skvělém stavu připravenou k odeslání. Jsme online-antikvariat.cz. Knihy prodáváme snadno, rychle a online. Použijte vyhledávání a najdete knihu, kterou hledáte. Jak se stát intradenním finančníkem | Aukro Contents Jak to vše začalo Jedna z nejlepších profesí na světě profese tradera 12 První pokusy a první vystřízlivění 15 Pokračování po prvním vystřízlivění 18 Přicházejí první intradenní pokusy 23 Další dva roky učíme se disciplíně a pilujeme přístupy 28 Léto 2005: opouštíme naše firmy 33 A co bylo dále 34 Svět softwaru aneb jak jsme „zabili\ Jak se stát intradenním finančníkem Počet ks: 0 ks. Skladovost: Vyprodáno. Koupí tohoto produktu získáte 350 bodů. 350,- Kč ... Jak se stát intradenním finančníkem. T. Nesnídal, P. Podhajský - 2008 . Skladem: 1 ks : Číslo produktu: Jak se stát intradenním finančníkem. První ...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Nesnídal,
DIMENZE
5,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se stát intradenním finančníkem.pdf

POPIS

Není tomu tak dávno, co obchodování na světových burzách patřilo ke zdánlivě nedosažitelným profesím. V posledních letech však i tato oblast prochází celosvětově nevídanou revolucí a tak se burzovní obchodování začíná stávat dostupné i nejširší veřejnosti a to s možností obchodovat díky internetu přímo z domova, navíc s velmi přesně kontrolovaným rizikem.Dlouholetí obchodníci P. Podhajský a T. Nesnídal se vám nyní pokusili v této jedinečné knize, první svého druhu u nás, přiblížit podstatu takzvaného intradenního obchodování. Na řadě konkrétních příkladů vám ukáží, jak se dá intradenně obchodovat pro tisíce dolarů měsíčně, při obchodování pouhé 2,5 hodiny denně. Nechybí řada důležitých psychologických lekcí, které lépe vyzbrojí začínající obchodníky v oblasti vlastní sebedůvěry a samozřejmě se čtenář dočká i popisu originálního obchodního systému FinWin.Součástí knihy je i několik rozhovorů se zahraničními obchodními elitami nebo zahraničními brokery, kteří se v tomto byznyse pohybují již řadu let.Autoři jsou mimo jiné občasnými hosty investičních pořadů České Televize a přednášejícími jak v rámci vlastních obchodních seminářů, tak na nepravidelných setkáních profesionálních obchodníků z celého světa v Las Vegas.

Chcete si přečíst knihu?Jak se stát intradenním finančníkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Nesnídal,. Číst Jak se stát intradenním finančníkem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY