Nepohodlný Ježíš

Nepohodlný Ježíš - Marius Reiser | Replicamaglie.com

...du do historického dobového kontextu, ... Nepohodlný Ježíš v Přečtených | Databáze knih ... ... Nepohodlný Ježiš z Nazaretu (Späť na článok) ... Preto mu Ježiš povedal "Ešte dnes budeš so mnou v raji..." . Nie je to veľká vec, v takej situácii na kríži rozoznať podstatu?... A ktovie či aj ty nebudeš v takej situácii ako mnohí /možno väčšina tzv. hrdých ateistov(, že pred smrťou dostanú strach alebo myšlienka ... Kniha: Nepohodlný Ježíš - Marius Reiser. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-sh ... Nepohodlný Ježíš Nakladatelství Triton s.r.o. ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Reiser Marius - Nepohodlný Ježíš Zasadíme-li však tyto nároky a Ježíšův suverénní způsob učení, jeho zázraky a jeho hlásání soudu do historického dobového kontextu, zjistíme, že překvapivost a provokativnost jeho slov i jednání byla tehdy ještě větší, než jsme si dosud uměli představit. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nepohodlný Ježíš. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nepohodlný Ježíš(Reiser Marius) - Mnohé Ježíšovy požadavky se nám dnes zdají velmi náročné - např. jeho přikázání lásky k nepřátelům a požadavek chudoby. Zasadíme-li však tyto nároky a Ježíšův suverénní způsob učení, jeho zázra...

INFORMACE

AUTOR
Marius Reiser
DIMENZE
12,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepohodlný Ježíš.pdf

POPIS

Mnohé Ježíšovy požadavky se nám dnes zdají velmi náročné – např. jeho přikázání lásky k nepřátelům a požadavek chudoby. Zasadíme-li však tyto nároky a Ježíšův suverénní způsob učení, jeho zázraky a jeho hlásání soudu do historického dobového kontextu, zjistíme, že překvapivost a provokativnost jeho slov i jednání byla tehdy ještě větší, než jsme si dosud uměli představit. Podání je důsledně historické, kulturně historické a teologické. Kniha je uvedena pojednáním o změnách ve výkladu Písma v moderní době a tyto změny kriticky posuzuje. Poslední dvě kapitoly pojednávají o Ježíšově utrpení a zmrtvýchvstání: na rozboru historických textů a dobových souvislostí dokazuje historickou realitu Ježíšova zmrtvýchvstání.

Chcete si přečíst knihu?Nepohodlný Ježíš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marius Reiser. Číst Nepohodlný Ježíš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY