O trůn a lásku

O trůn a lásku - Jiří Pernes | Replicamaglie.com

...tku zdály být výhodné. Koupit Koupit eknihu ... O trůn a lásku | CarovnaPolicka.sk ... . O trůn a lásku Ústředními postavami třetího závěrečného dílu triologie o vládě normanských králů v Anglii jsou krásný a slabošský synovec Jindřicha I.Štěpán a králova ctižádostivá dcera Matylda.Mocenský boj jim komplikuje vzájemná vášnivá láska střídající se s nenávistí. O trůn a lásku Predať knihy Jiří Pernes Book: O trůn a lásku Arcivévoda František Ferdinand, synovec Františka Josefa I., který se stal po smrti císařova jediného ... O trůn a lásku - Jiří Pernes,Ferdinand Führmann | Knihy ... ... ., který se stal po smrti císařova jediného syna následníkem rakousko-uherského trůnu, byl stařičkým panovníkem považován za potížistu a jejich vztah byl značně komplikovaný. Aktuální novinka „Božena Česká - Boj o trůn a lásku" je její osmnáctý román pro toto nakladatelství a stejně jako v případě všech předchozích knih jde o historický román s prvky červené knihovny. Whitton se snaží vycházet z historických skutečností a nijak neznásilňuje pravdu, ale přesto m... Řada okolností přispěla k tomu, že dynastie Habsburků vedla boj o trůn a lásku se vší tvrdostí. Sňatky, často uzavírané z politických důvodů, byly však zřídkakdy šťastné, i když se zpočátku zdály být výhodné. Rudolf Habsburský snížil svou vážnost tím, že se oženil se čtrnáctiletou dívkou. Řada okolností přispěla k tomu, že dynastie Habsburků vedla boj o trůn a lásku se vší tvrdostí. Sňatky, často uzavírané z politických důvodů, byly však zřídkakdy šťastné. Mnohý sňatek, který zpočátku vypadal velice slibně a výhodně, se ukázal jako neblahý a problematický. Kniha: O trůn a lásku (Jiří Pernes). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 0 hodnocení O trůn a lásku 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Objednávejte knihu O trůn a lásku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Inzerát O trůn a o lásku Jean Plaidy 1996 - 1.vydání v okrese Mladá Boleslav, cena 105Kč, od sleva.vyprodej na Sbazar.cz. Popis: O trůn a o lásku Jean Plaidy / pseudonym / Eleanor Alice Burford Hibbert - 1996 - 1.vydání - O trůn a lásku Ústředními postavami třetího závěrečného dílu triologie o vládě normanských králů v Anglii jsou krásný a slabošský synovec ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pernes
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
O trůn a lásku.pdf

POPIS

Arcivévoda František Ferdinand, synovec Františka Josefa I., který se stal po smrti císařova jediného syna následníkem rakousko-uherského trůnu, byl stařičkým panovníkem považován za potížistu a jejich vztah byl značně komplikovaný. Arcivévoda si prosadil nerovný sňatek s hraběnkou Žofií Chotkovou a před dvorskými intrikami se uchyloval na zámek Konopiště a ke své rodině, kterou velmi miloval. Ačkoliv se Konopiště v samém srdci Čech stalo zamilovaným následníkovým sídlem, kterému věnoval velkou péči, nebyl na Benešovsku oblíbený pro svou lakotu a aroganci. Plány arcivévody Františka Ferdinanda na modernizaci a reorganizaci říše byly přerušeny tragickou smrtí obou manželů v Sarajevu. Jejich smrt znamenala začátek 1. světové války, začátek rozpadu Rakouska-Uherska a počátek nového uspořádání Evropy.

Chcete si přečíst knihu?O trůn a lásku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pernes. Číst O trůn a lásku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY