Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete

Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete - Emilie Wapnick | Replicamaglie.com

...oduktu. Hodnocení a recenze Kniha pro multipotenciály: ... Kniha pro multipotenciály - buďte vším, čím chcete ... ... Hledáte Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete od Emilie Wapnick? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha pro multipotenciály : Jednotky; Kniha pro multipotenciály : buďte vším, čím chcete / Hlavní autor: Wapnick, Emilie, 1984-Další autoři: Šilhánková, Helena: Jazyk: Čeština: ... Ideální kariéra a zaměstnání : osobní poradce ... Kniha pro multipotenciály Buďte vším, čím chcete ... ... Ideální kariéra a zaměstnání : osobní poradce pro výběr nejlepší práce a kariéry / Hlavní autor: ... Kniha pro multipotenciály Buďte vším, čím chcete Wapnick Emilie. Otázka „Čím chceš být, až vyrosteš?" vyvolává dojem, jako by si každý z nás musel vybrat jeden druh zaměstnání a jednu vášeň, jíž se v životě bude věnovat. Jenže jsou i lidé, kteří prostě mají řadu zájmů a věnují se - ať už postupně ... Kniha pro multipotenciály - buďte vším, čím chcete (Zuzana Tomášková, vaseliteratura.cz) Kniha pro multipotenciály: buďte vším, čím chcete (David Linhart, Časopis Agora) Multipotenciálové a jejich svět (tyrkysovaknihovnicka.cz) Kniha pro multipotencionály (Kniha za knihou) Otázka „Čím chceš být, až vyrosteš?" vyvolává dojem, jako by si každý z nás musel vybrat jeden druh zaměstnání a jednu vášeň, jíž se v životě bude věnovat. Jenže jsou i lidé, kteří prostě mají řadu zájmů a věnují se - ať už postupně, nebo zároveň - řadě různých projektů. Pro tenhle typ lidí už vzniklo mnoho názvů: třeba renesanční ... Emilie Wapnick. Kniha pro multipotenciály. Buďte vším, čím chcete. Překlad Helena Šilhánková Otázka "Čím chceš být, až vyrosteš?" vyvolává dojem, jako by si každý z nás musel vybrat jeden druh zaměstnání a jednu vášeň, jíž se v životě bude věnovat. Kniha pro multipotenciály: buďte vším, čím chcete. ... Bohužel pak někdy chybí substance a poskytnuté vědecké podklady zastřešující teorie se zdají nedostatečné; kniha není určena pro odbornou veřejnost. Přesto se dá s klidným...

INFORMACE

AUTOR
Emilie Wapnick
DIMENZE
3,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete.pdf

POPIS

Otázka „Čím chceš být, až vyrosteš?“ vyvolává dojem, jako by si každý z nás musel vybrat jeden druh zaměstnání a jednu vášeň, jíž se v životě bude věnovat. Jenže jsou i lidé, kteří prostě mají řadu zájmů a věnují se – ať už postupně, nebo zároveň – řadě různých projektů. Pro tenhle typ lidí už vzniklo mnoho názvů: třeba renesanční lidé, všeumělové, skeneři nebo – jak je označuje autorka této knihy, která mezi ně počítá i sebe samu – multipotenciálové. Ve své knize píše, v čem je v dnešním světě plném změn multipotencialita výhodou (takoví lidé totiž dovedou syntetizovat ideje, rychle se učí, jsou adaptabilní a myslí v souvislostech). Radí, pomocí jakých strategií se dá zaměřit na více projektů. Jak se vypořádat s pocity, jako je strach, že člověk nebude nejlepší, či vina, protože o něco ztratil zájem. Informačně nabitá, chytře psaná a zábavná kniha je vybavena různými výčty, tipy, cvičeními i seznamem slavných multipotenciálů a příkladů interdisciplinárních oborů. Emilie Wapnick se dosud profesionálně nebo akademicky věnovala hudbě, umění, filmu a právu. Je spisovatelkou, výtvarnicí, kariérovou koučkou a zakladatelkou Puttylike.com, kde pomáhá multipotenciálům integrovat jejich zájmy a vést plodný život. Její přednáška z cyklu TED má zatím přes čtyři miliony zhlédnutí.

Chcete si přečíst knihu?Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emilie Wapnick. Číst Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY