Poklady Orientu - Historie a kultura islámu

Poklady Orientu - Historie a kultura islámu - - | Replicamaglie.com

...ky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Kniha Drahokamy kolem nás - Lokality sběru minerálů v ... ... . Poklady Orientu Podnázov Historie a kultura islámu EAN/ISBN 9788025502808 Autor autor neuvedený Druh tovaru Kniha Rok vydania 2010/05 Edícia Poklady naší planety Rozsah 208 Rozmer 235×340×0 Hmotnosť 1,47 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba DPH 10% Zľava 26% Kniha: Poklady Orientu (Rebo). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Název: Poklady Orientu - Historie a kultura islámu. ... Poklady Orientu - Historie a kultura islámu | KOSMAS.cz ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Název: Poklady Orientu - Historie a kultura islámu. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Kultura, umění; Populárně naučná › Obrazové publikace; ISBN: 978-80-255-0280-8. EAN: 9788025502808. Objednací kód:- Kniha: Poklady Orientu - Historie a kultura islámu (autorů kolektiv) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Kniha: Poklady Orientu. Tato kniha je věnována nejkrásnějším a nejzajímavějším stavbám islámského světa, ať už jde o arc...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Poklady Orientu - Historie a kultura islámu.pdf

POPIS

Tato kniha je věnována nejkrásnějším a nejzajímavějším stavbám islámského světa, ať už jde o architekturu církevní či světskou. Na stránkách knihy čtenáři navštíví nespočet mešit, mauzoleí a paláců, které reprezentují jedinečný islámský styl. Každé stavbě je věnována dvojstrana, která obsahuje navíc mapku, praktické informace pro cestovatele a kvalitní barevné fotografie. Benefity: - obsáhlé portréty nejvýznamnějších islámských staveb - systematické řazení památek podle jednotlivých zemí - přehledný souhrn základních turistických informací (dopravní spojení, otevírací doba a další zajímavosti) - mapky zobrazující polohu daného místa.

Chcete si přečíst knihu?Poklady Orientu - Historie a kultura islámu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Poklady Orientu - Historie a kultura islámu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY