Stopy zvířat v životní velikosti

Stopy zvířat v životní velikosti - Frank Hecker | Replicamaglie.com

...tografie, kresba stopy v životní velikosti a často ještě fotografie ... Kniha: Stopy zvířat v životní velikosti (Frank Hecker ... ... ... Grada Stopy zvířat v životní velikosti - Stopy zvířat v životní velikosti - Hecker Frank . Určovat stopy zvířat není tak jednoduché, jak by se zdálo.Tato knížka vám, díky výstižným a přesným kresbám, které zobrazují každou stopu ve stutečné velikosti, pomůže zvířata dobře určit. Stopy zvířat v životní velikosti. 75 druhů zvířat z polí, lesů a luk . skladom . Tweet. ... kresba ... Knihy | Stopy zvířat v životní velikosti | Rínok - OZ Biosféra ... . 75 druhů zvířat z polí, lesů a luk . skladom . Tweet. ... kresba stopy v životní velikosti a často ještě fotografie dalších indicíí, jako je trus, způsob, jakým zvíře otvírá oříšek nebo okusuje šišku nebo ptačí vývržky. Navíc se dozvíte, jak si správně udělat odlitek stopy. Stopy zvířat v životní velikosti. Frank Hecker. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 19.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Stopy zvířat v životní velikosti. ... kresba stopy v životní velikosti a často ještě fotografie dalších indicíí, jako je trus, způsob, jakým zvíře otvírá oříšek nebo okusuje šišku nebo ptačí vývržky. Navíc se dozvíte, jak si správně udělat odlitek stopy. U každého zvířete je barevná fotografie, kresba stopy v životní velikosti a často ještě fotografie dalších indicíí, jako je trus, způsob, jakým zvíře otvírá oříšek nebo okusuje šišku nebo ptačí vývržky. Navíc se dozvíte, jak si správně udělat odlitek stopy. Tento průvodce přírodou nabízí přehledné vyobrazení zvířecích stop v životní velikosti. Určovat stopy zvířat není tak jednoduché, jak by se zdálo. Tato knížka vám, díky výst...

INFORMACE

AUTOR
Frank Hecker
DIMENZE
11,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Stopy zvířat v životní velikosti.pdf

POPIS

Určovat stopy zvířat není tak jednoduché, jak by se zdálo. Tato knížka vám, díky výstižným a přesným kresbám, které zobrazují každou stopu ve stutečné velikosti, pomůže zvířata dobře určit. U každého zvířete je barevná fotografie, kresba stopy v životní velikosti a často ještě fotografie dalších indicíí, jako je trus, způsob, jakým zvíře otvírá oříšek nebo okusuje šišku nebo ptačí vývržky. Navíc se dozvíte, jak si správně udělat odlitek stopy.

Chcete si přečíst knihu?Stopy zvířat v životní velikosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Hecker. Číst Stopy zvířat v životní velikosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY