Jak funguje sex: S kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti.

Jak funguje sex: S kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti. - Sharon Moalem | Replicamaglie.com

...ALEM ... Jak funguje sex : s kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti / Article ... LibasJakoBuh.cz - deník skutečné ženy ... . ... All co-authors (50) View All ... Srovnání cen Hlavně se z toho neposrat!. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 168 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Jak funguje sex S kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti. Sharon Moalem Zaskočilo vás někdy vaše tělo nebo city? Tato kniha vám pomůže pochopit, jak a proč k tomu došlo. ... Přečtěte si s námi knihu Holčička a cigareta na prazskamuzea1918-2018.cz Jak funguje sex: S ... Vydavatelství a nakladatelství ... . ... Přečtěte si s námi knihu Holčička a cigareta na prazskamuzea1918-2018.cz Jak funguje sex: S kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti. Ruda vali... křížovky plné vtipů 62 Kč Jeřáb 1000 důvodů proč skládat | David Čížek . Jeřáb 1000 důvodů proč skládat | Věděli jste, že podle dávné japonské tradice přináší poskádání 1000 jeřábů z papíru štěstí? Skládání z papíru - origami - je také relaxace, jako pauza na kávu. Dozvíte se, jak jeřába složit z jediného kusu papíru, bez nůžek a lepidla. Moalem S. Jak funguje sex. S kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti. Dokořán: Praha 2010. ISBN 978-80-7363-293-9. 6. Morris D. Lidský živočich. Osobní pohled na lidský druh. Euromedia: Praha 1997. ISBN 80-7176-529-5. 7. Ridley M. Červená královna: sexualita a vývoj lidské přirozenosti. Jak funguje sex s kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti (ve slevě jediný výtisk !) ... Jíst zvířata jak funguje výroba masa. ... OTROK kde se nachází naše zdravé a skutečné Já ... Sharon Moalem: Jak funguje sex (Dokořán, 2010) S kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti. Autor je uznávaným neurochirurg a evolučný biológ. V knihe sleduje sexu...

INFORMACE

AUTOR
Sharon Moalem
DIMENZE
9,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak funguje sex: S kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti..pdf

POPIS

Zaskočilo vás někdy vaše tělo nebo city? Tato kniha vám pomůže pochopit, jak a proč k tomu došlo. Autor sleduje sexuální chování od prehistorie k dnešku a různé příklady si vypůjčuje i u ostatních živočišných druhů, aby co nejpřesněji vystihl roli, kterou plní sex v lidském životě dnes. Od popisu sexuálního ústrojí a jeho funkce se dostává až k fascinujícím biochemickým procesům, které ovlivňují sexuální přitažlivost. Nabízí nevšední poznatky o antikoncepci, plodnosti, homosexualitě, orgasmu a mnoha dalších aspektech sexuálního života moderního člověka, které před námi otevírají širokou škálu otázek: Může užívání hormonální antikoncepce ovlivnit, jakého partnera si žena vybere? Existují dvojčata, která mají stejnou matku, ale různé otce? A kdy jsou ženy nejnáchylnější k nevěře? Překvapivé odpovědi na tyto otázky nás vedou daleko za hranice toho, co běžně spojujeme s pojmem "sex".

Chcete si přečíst knihu?Jak funguje sex: S kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sharon Moalem. Číst Jak funguje sex: S kým flirtujeme, proč se líbáme a co z toho mají naše děti. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY