Jak správně myslet, jednat a mluvit

Jak správně myslet, jednat a mluvit - Dale Carnegie | Replicamaglie.com

...Existují čtyři, a právě jen čtyři způsoby, kterými přicházíme do kontaktu s okolním světem ... E-kniha: Jak správně myslet, jednat a mluvit (Dale ... ... . A jsme oceňováni a hodnoceni výhradně podle těchto čtyř kritérií: co děláme, jak vypadáme, co říkáme a jak to říkáme."_ Dale... Kniha Jak správně myslet, jednat a mluvit navazuje na bestsellery průkopníka na poli mezilidských vztahů Dalea Carnegieho a pracuje s jeho nesmrtelnými pravidly v podmínkách začátku 21. století. Žijeme mezi lidmi, a chceme-li v jejich společnosti - v pracovních i soukromých vztazích ... Jak správně myslet, jednat a mluvit / Nejlevnější knihy ... . století. Žijeme mezi lidmi, a chceme-li v jejich společnosti - v pracovních i soukromých vztazích - obstát, musíme s nimi účelně ... Jak správně myslet, jednat a mluvit . Dale Carnegie; Dale Carnegie . 4,7 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Romány Spoločenské vedy Manažment a biznis. Pravdepodobne najznámejší autor v oblasti komunikácie a prednášania na verejnosti. ... Pomocníkem, jak úspěšně jednat s lidmi nám může být i typologie lidí. Dnes 4 typy. Více a podrobně v http://www.edux.cz/efektivni-komunikace-podle-nlp ... Elektronická kniha Jak správně myslet, jednat a mluvit na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Jak správně myslet, jednat a... Jak nakupovat. Kontakty. Blog. Výkup. Váš účet. Váš košík. 0 Kč . 0 položek . Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospělé > Kariéra > Sebezdokonalování > Dale Carnegie - Jak správně myslet, jednat a mluvit Nové knihy. V tomto videu vás upozorním na nejčastější chybu, které se spousta lidí dopouští, kdykoliv mluví před lidmi, před kterými si nejsou jisti. Chcete mít větší respekt v práci či ... Jak správně myslet, jednat a mluvit. Kdo napsal knihu Jak správně myslet, jednat a mluvit? Autorem je Dale Carnegie. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha Jak správně myslet, jednat a mluvit navazuje na bestsellery průkopníka na poli mezilidských vztahů Dalea Carnegieho a pracuje s jeho nesmrtelnými pravidly v podmínkách začátku 21. století. Žijeme mezi lidmi, a chceme-li v jejich společnosti - v pracovních i soukromých vztazích - obstát, musíme s nimi účelně ... Jak si získat důvěru lidí a přesvědčit je.Jak své myšlenky předat druhým.Jak se vypořádat s negativním myšlením.Jak vytěžit maximum ze sporu.Jak vést efektivní porady a předvést úspěšnou prezentaci.Umění konverzovat.Jak pracovat s řečí těla, hlasem a tempem...

INFORMACE

AUTOR
Dale Carnegie
DIMENZE
7,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak správně myslet, jednat a mluvit.pdf

POPIS

- Jak si získat důvěru lidí a přesvědčit je. - Jak své myšlenky předat druhým. - Jak se vypořádat s negativním myšlením. - Jak vytěžit maximum ze sporu. - Jak vést efektivní porady a předvést úspěšnou prezentaci. - Umění konverzovat. - Jak pracovat s řečí těla, hlasem a tempem. - Umění dobře telefonovat a umění korespondence. Nesmírně užitečná kniha pro všechny, kdo chtějí uspět v současném světě.

Chcete si přečíst knihu?Jak správně myslet, jednat a mluvit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dale Carnegie. Číst Jak správně myslet, jednat a mluvit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY