Prokletá minulost

Prokletá minulost - Pamela Hartshorne | Replicamaglie.com

...e odlehčenou historickou romanci, byť jsem si přečetla, že autorka, pod pseudonymem ... Prokletá minulost (e-kniha) - Pamela Hartshorne ... ... ... Více o e-knize Prokletá minulost Poutavý historický thriller zavádí čtenáře do Anglie na konci šestnáctého století. Mary je manželkou Gabriela Thorna, bohatého kupce v alžbětinském Londýně. Miluje svou rodinu, služebnictvo ji zbožňuje a sousedé si jí váží. Elektronická kniha Prokletá minulost na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Prokletá minulost od osta ... Prokletá minulost | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Prokletá minulost od ostatních uživatelů. ... Dneska pro změnu patří výsměch mému starému JÁ :-) Jooo , každý tou pubertou procházíme jinak :-D Jinak se omlouvam, ten můj videoklip se ve videu seká, takž... Lucie Bílá a Hana Hegerová - Bratislava, 1998. E-kniha: Prokletá minulost - Pamela Hartshorne. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací dob...

INFORMACE

AUTOR
Pamela Hartshorne
DIMENZE
7,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Prokletá minulost.pdf

POPIS

Poutavý historický thriller zavádí čtenáře do Anglie na konci šestnáctého století. Mary je manželkou Gabriela Thorna, bohatého kupce v alžbětinském Londýně. Miluje svou rodinu, služebnictvo ji zbožňuje a sousedé si jí váží. A usilovně se snaží zapomenout na kletbu, která jí předpověděla, že skončí na šibenici. Celý Maryin život je založen na lži a podvodu. Ve skutečnosti není tou ženou, za kterou ji její manžel považuje, a když se jednoho deštivého dne vydá na londýnskou ulici Cheapside, minulost ji dostihne a začne se drát na povrch. Vyplní se dávná kletba, které se Mary už skoro přestala obávat?

Chcete si přečíst knihu?Prokletá minulost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pamela Hartshorne. Číst Prokletá minulost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY