Tajemná pomoc odjinud: Deník na cestě k vyššímu Já

Tajemná pomoc odjinud: Deník na cestě k vyššímu Já - Jiří Hruša, | Replicamaglie.com

...é odpovídal v prostorách nových lázní, které si prý ještě ani sám neprohlédl ... Větší zájem než před čtyřmi lety: volební účast na ... ... . "Vzhledem k tomu, že mléčné výrobky nemůžu, zařadil jsem do stravy potraviny, které mi pomohly s deficitem vápníku i vitaminu D. Začal jsem jíst jáhly, více zeleniny a ovoce, ořechy a mák. Podle posledních testů se obě hladiny už zvýšily, tak snad je to na dobré cestě," uzavírá David. Názor odborníka: MUDr. Na odlehlé lesní cestě je nalezena dívka v posttraumatick ... Výsledek vyhledávání v databázi ČLOVĚK ... . Názor odborníka: MUDr. Na odlehlé lesní cestě je nalezena dívka v posttraumatickém šoku. Na tělo jí kdosi hadí krví namaloval prastarý magický znak. O pomoc při vyšetřování je požádán znalec černé magie, sekt a specialista na okultismus doktor Runa v podání Ivana Trojana. "Vzhledem k tomu, že mléčné výrobky nemůžu, zařadil jsem do stravy potraviny, které mi pomohly s deficitem vápníku i vitaminu D. Začal jsem jíst jáhly, více zeleniny a ovoce, ořechy a mák. Podle posledních testů se obě hladiny už zvýšily, tak snad je to na dobré cestě," uzavírá David. Názor odborníka: MUDr....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Hruša,
DIMENZE
8,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemná pomoc odjinud: Deník na cestě k vyššímu Já.pdf

POPIS

Autorka líčením vlastních prožitků vypovídá, že z každé zdánlivě neřešitelné situace je východisko. Jen musíme chtít hledat a dospět k odvaze provést životní změnu vně i uvnitř sebe. V tomto dozrávání hraje velkou roli naše vůle a víra v Život. Pak nám pomohou i takzvané "jakobynáhody", něco na hranici mezi nebem a zemí, a my posléze objevujeme věci, o kterých jsme dosud nevědělivůbec anebo jsme jen mlhavě tušili. Kniha je doplněna sedmi barevnými energetickými obrázky úspěšné terapeutky Dany Lejskové.

Chcete si přečíst knihu?Tajemná pomoc odjinud: Deník na cestě k vyššímu Já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Hruša,. Číst Tajemná pomoc odjinud: Deník na cestě k vyššímu Já Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY