Zvrácená oběť

Zvrácená oběť - John Sandford | Replicamaglie.com

...ně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Editions of Twisted Prey by John Sandford - Goodreads ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Zvrácená oběť John Sandford. 169 Kč ... Zranitelná oběť John Sandford Zvrácená oběť Autor: Sandford, John Nakladatel: BB art EAN: 9788075951885 ISBN: 978-80-7595-188-5 Originál: Twisted Prey Překlad: Zetka, Radim Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Elektronická kniha Zvrácená oběť na www.alza.cz. Veškeré informace o prod ... Zvrácená oběť - John Sandford | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Elektronická kniha Zvrácená oběť na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Zvrácená oběť od ostatních uživatelů. Nakupujte... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zvrácená oběť. John Sandford. Lucase Davenporta požádá o pomoc senátor Smalls, kterého se někdo pokusil zabít zvlášť rafinovaným způsobem. Když se Lucas se svými spolupracovníky, maršály Bobem a Rae, vydá po nejisté stopě, začnou umírat další lidé. Nikdo... Zvrácená oběť - John Sandford, Vydavateľ: BB/art, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 304, Rok vydania: 2019 Zvrácená oběť. 169 Kč. Mohlo by se vám líbit. X. 139 Kč. Zranitelná oběť. 139 Kč ... Zvrácená oběť. Kdo napsal knihu Zvrácená oběť? Autorem je John Sandford. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kupte knihu Zvrácená oběť (John Sandford) s 10 % zľavou za 9.72 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. 0 hodnocení Zvrácená oběť 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Lucase Davenporta požádá o pomoc senátor Smalls, kterého se někdo pokusil zabít zvlášť rafinovaným způsobem. Když se Lucas se svými spolupracovníky, maršály Bobem a Rae, vydá po nejisté stopě, začnou ... Kniha Zvrácená oběť(Marie-José Lopes, Sandford John) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Zvrácená oběť (Lucas Davenport, #28) Published 2019 by BB art Hardcover, 304 pages Author(s): John Sandford, Radim Zetka ... Twisted Prey (A Prey Novel Book 28) Published November 2019 by G.P. Putnam's Sons Kindle Edition, 395 pages Author(s): John Sandford. ASIN: ... Kniha: Zvrácená oběť (John Sandford). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu Zv...

INFORMACE

AUTOR
John Sandford
DIMENZE
10,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvrácená oběť.pdf

POPIS

Lucase Davenporta požádá o pomoc senátor Smalls, kterého se někdo pokusil zabít zvlášť rafinovaným způsobem. Když se Lucas se svými spolupracovníky, maršály Bobem a Rae, vydá po nejisté stopě, začnou umírat další lidé. Nikdo se nesmí třeba jen přiblížit k osobě, která za všemi zločiny včetně nelegálních obchodů se zbraněmi stojí… Davenport byl přesvědčený, že bohatá psychopatka Taryn Grantová má na svědomí nejméně tři vraždy, ale své podezření nikdy nebyl schopný dokázat. Jakmile však psychopat jednou přičichne ke krvi, potřeba zabíjet ho po čase přemůže, a tak Lucas tušil, že se s Grantovou opět brzy setká. A měl pravdu. Když nyní zastává funkci federálního maršála s velmi širokým polem působnosti, zjistí, že Grantová díky křeslu v senátním Výboru pro zpravodajskou činnost získala spoustu kontaktů, které jsou pro ni velmi… užitečné. Odhalit, co je na těchto zvěstech pravdivé, však bude tvrdý oříšek. A smrtelně nebezpečný.

Chcete si přečíst knihu?Zvrácená oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Sandford. Číst Zvrácená oběť Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY