Láska pro samouky

Láska pro samouky - Barbora Šťastná | Replicamaglie.com

...tenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Benešova Tato knížka nás zavede do světa randění ve čtyřiceti ... Láska pro samouky | KNIHCENTRUM.cz ... . S lehkostí nás provádí Klářinými trapasy, kdy po rozvodu ... 18 - Laska pro samouky, Cast 18: 27:19: 25 MB: 8. nejprodávanější v kategorii Romantika; Běžná cena. 279,00 Kč Tuto audioknihu můžeš mít už za 237,15 Kč. Stačí si vybrat svůj KLUBový balíček. Kup za 279,00 Kč . Kup jako dárek. Přidat do Wishlistu ... Všechny informace o produktu Kniha Láska pro samouky - Barbora Šťastná, porovnání cen z inte ... Audiokniha Láska pro samouky - Audioknihy ke stažení ... . Kup za 279,00 Kč . Kup jako dárek. Přidat do Wishlistu ... Všechny informace o produktu Kniha Láska pro samouky - Barbora Šťastná, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Láska pro samouky - Barbora Šťastná. Kniha Láska pro samouky na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Láska pro samouky od ostatních uživatelů. Nakupujte... Láska pro samouky. Barbora Šťastná. Jak se liší randění v osmnácti a ve čtyřiceti? Vlastně skoro nijak. Ve čtyřiceti jste pořád stejně nejistí a zmatení jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Láska pro samouky. Kdo napsal knihu Láska pro samouky? Autorem je Barbora Šťastná. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Ke knize "Láska pro samouky" doporučujeme také: Kaštánek Sveistrup, Soren Cena: 339 Kč Černobyl Plokhy, Serhii Cena: 334 Kč Kdo neharaší, není chlap Mlynářová, Marcela Cena: 249 Kč Mlýn -- Fascinující příběh podle skutečné události Vaněček, Michal Cena: 339 Kč ... E-kniha: Láska pro samouky - Barbora Šťastná Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našic...

INFORMACE

AUTOR
Barbora Šťastná
DIMENZE
11,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska pro samouky.pdf

POPIS

"Nový život, noví muži. Tak proč si připadám jako stará kráva?"Jak se liší randění v osmnácti a ve čtyřiceti? Vlastně skoro nijak. Ve čtyřiceti jste pořád stejně nejistí a zmatení jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Klára se o tom přesvědčí, když ze dne na den skončí její manželství a ona se znovu ocitne ve světě nezadaných. Zažije pár katastrofických schůzek, zjišťuje, jak vypadá seznamování přes Tinder, Facebook, Messenger a Instagram, a že trapasy online jsou stejně trapné jako ty skutečné.

Chcete si přečíst knihu?Láska pro samouky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Šťastná. Číst Láska pro samouky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY