Německo-český a česko-německý archeologický slovník

Německo-český a česko-německý archeologický slovník - Lubomír Košnar | Replicamaglie.com

...m životě. Rozhodně se vám jeho znalost neztratí ... Německo - Český | Genealogie ... . ‎Toto je Česko - Německý a Německo - Český slovník; Czech - German and German - Czech dictionary / Wörterbuch Tschechisch - Deutsch und Deutsch - Tschechisch. Aplikace je OFFLINE a nepotřebuje připojení k internetu. Velikost databáze bude stažena při prvním spuštění aplikace. Doporučujeme Vám používa… Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzšti ... Česko-německý slovník - Seznam Slovník ... . Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. Česko-německý slovník - Seznam Slovník. Vyhledej Nyní můžete mimořádně pro své domácí studium využívat licence Study balíčků zdarma. Najdete zde rozsáhlou gramatiku, konverzaci, mluvník či bohatý slovník slangu a to vše pro 6 hlavních jazyků. NEMECKO ČESKÝ SLOVNÍK - ČESKO NEMECKÝ SLOVNÍK NEMECKO ČESKÝ SLOVNÍK - ČESKO NEMECKÝ SLOVNÍK - Nejlepší multimediální slovník v česku od firmy LangSoft s.r.o. Vyznačuje se širokou slovní zásobou a dlouhodobý vývoj. Objednejte si tento vynikající slovník.Stránka obsahuje pouze pokyny na stránky slovníků. ...

INFORMACE

AUTOR
Lubomír Košnar
DIMENZE
6,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Německo-český a česko-německý archeologický slovník.pdf

POPIS

Německo-český a česko-německý archeologický slovník Lubomíra Košnara je určen především studentům archeologie, nicméně pro terminologická ověření a porovnání se nepochybně stane užitečnou pomůckou i pro zkušenější badatele, zájemce z příbuzných oborů či překladatele. Svým zaměřením je orientován zejména na archeologii středoevropské oblasti, a to i zařazením vybraných geografických názvů. Dále pak s ohledem na studenty obsahuje některé běžnější výrazy používané ve vědeckém jazyce a poměrně rozsáhlý výběr termínů z oborů, které s archeologií souvisí (např. antropologie, botanika, geologie, numismatika aj.). Připojen je i seznam dřívějších a historických německých názvů v ČR zaměřený na lokality s archeologickými nálezy, jenž by měl posloužit zvláště při práci se starší německou archeologickou a vlastivědnou literaturou týkající se pohraničních oblastí.

Chcete si přečíst knihu?Německo-český a česko-německý archeologický slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubomír Košnar. Číst Německo-český a česko-německý archeologický slovník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY