Přistání na Měsíci: První objevy - Tlač, táhni, posouvej

Přistání na Měsíci: První objevy - Tlač, táhni, posouvej - - | Replicamaglie.com

...informací taky a u obojiho stejně kouzelné ilustrace ... Pristani na mesici | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ ... . Za mě je tedy obojí fakt výborné, krásné. Kniha: Přistání na Měsíci a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Svojtka Přistání na Měsíci: První objevy (978-80-256-2539-2) Projdi se po povrchu Měsíci s prvními astronauty, kteří na něm přistáli. Víš, kdo to byl, jak se tam dostal a jak se na svou ... Knihy edice První objevy | Kupte na Martinus.cz ... . Víš, kdo to byl, jak se tam dostal a jak se na svou cestu musel připravit? Sníš o tom, že také jednoho dne poletíš do vesmíru? Objevy které změnily svět . Objevy, které změnily svět Příběhy vynálezců a jejich objevů Od počátku dějin člověka si lidé kladou otázky, jak věci a jevy fungují a co dělá náš svět takovým, jakým je. A díky celým tisíciletím nových myšlenek a pokusů se nám skutečně podařilo objevit odpovědi na celou řadu nejrůznějších otázek! Vyberte si z knih edice První objevy na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Přistání na Měsíci: První objevy - Tlač, táhni, posouvej eBook Srdcem v kuchyni: zdravé, autorské recepty bez lepku, laktózy a cukru eBook Dějiny správy v českých zemích: Od počátků státu po současnost eBook SMAX eBook Dějiny filosofie II.: Krásní ptáci - První objevy . Mají křídla, peří, dvě nohy a zobáky. Ptáci jsou si tolik podobní, a přitom je každý ptačí druh úplně jiný! Vidíš ty rozdíly? Papoušci hrají všemi barvami, mají dlouhé ocasy a často i šošolku, půvabná labuť je celá bílá s dlouhým krkem, tukan tě zaujme svým obrovským ... Přistání na Měsíci - První objevy. ... Tlac táhni a posouvej je geniální systém, který děti baví naprosto vždycky. A v případě takhle řádného grafického zpracování které navíc přináší i tematicky hodně zajímavé zpracování, to je naprostá bomba. Kniha nazvaná moje první objevy zviras v noci je hravá a má ... Tlač, táhni, otáčej a posouvej pohyblivé prvky a přiveď zvířátka na stránkách k životu. ... Přistání na Měsíci PRVNÍ OBJEVY. Seznam se s astronauty, jejich raketou a Měsícem, na který se chystají, v...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Přistání na Měsíci: První objevy - Tlač, táhni, posouvej.pdf

POPIS

Projdi se po povrchu Měsíci s prvními astronauty, kteří na něm přistáli. Víš, kdo to byl, jak se tam dostal a jak se na svou cestu musel připravit? Sníš o tom, že také jednoho dne poletíš do vesmíru? Otevři knížku a seznam se s fascinujícím světem vesmírných letů! Kniha z řady První objevy s obrázky má v každé scéně pohyblivé prvky, díky nimž se děti seznámí s úžasným světem techniky a zároveň si procvičí jemnou motoriku.

Chcete si přečíst knihu?Přistání na Měsíci: První objevy - Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Přistání na Měsíci: První objevy - Tlač, táhni, posouvej Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY