Jak se léčit pomocí homeopatie: Praktický průvodce homeopatickou samoléčbou

Jak se léčit pomocí homeopatie: Praktický průvodce homeopatickou samoléčbou - J. T. Holub | Replicamaglie.com

... autor sestavil přehled nejčastějších nemocí a zdravotních potíží, v němž vám poradí jejich léčbu pomocí homeopatických cenově dostupných V této knize určené pro celou rodinu naleznete více jak 200 nemocí a potíží, u kterých autor doporučuje homeopatickou léčbu, pečlivě sestavenou dle subjektivních potíží a pocitů ... HOLUB, J. T. : Jak léčit děti homeopatií ... . Využijte síly přírodních zdrojů a vyžeňte své neduhy léčbou bez vedlejších účinků! Praktický průvodce homeopatickou samoléčbou kniha (manuál) Jak se léčit pomocí homeopatie - Praktický průvodce homeopatickou samoléčbou Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Kniha: Jak se léčit pomocí homeopatie - J.T. Holub. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kupte knihu Jak se léčit pomocí homeopatie od J.T. Holub n ... Jak se léčit pomocí homeopatie - Holub T. J ... ... . Kniha: Jak se léčit pomocí homeopatie - J.T. Holub. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kupte knihu Jak se léčit pomocí homeopatie od J.T. Holub na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Jak se léčit pomocí homeopatie Praktický průvodce homeopatickou samoléčbou. Využijte síly přírodních zdrojů a vyžeňte své neduhy léčbou bez vedlejších účinků! V této knize určené pro celou rodinu naleznete více jak 200 nemocí a potíží, u kterých autor doporučuje homeopatickou léčbu, pečlivě sestavenou dle ... Chcete si umět sami pomoci při akutním onemocnění pomocí homeopatie, přirozeným způsobem? Mám pro vás LEXIKON akutních stavů - komplexní a praktický průvodce akutní homeopatií ... Kniha: Jak se léčit pomocí homeopatie Praktický průvodce homeopatickou samoléčbou Využijte síly přírodních zdrojů a vyžeňte své neduhy léčbou bez vedlejších účinků! V této knize určené pro celou rodinu naleznete více jak 200 nemocí a potíží, u kterých autor doporučuje homeopatickou léčbu, pečlivě sestavenou ... Jak léčit chronická onemocnění home...

INFORMACE

AUTOR
J. T. Holub
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se léčit pomocí homeopatie: Praktický průvodce homeopatickou samoléčbou.pdf

POPIS

Využijte síly přírodních zdrojů a vyžeňte své neduhy léčbou bez vedlejších účinků! V této knize určené pro celou rodinu naleznete více jak 200 nemocí a potíží, u kterých autor doporučuje homeopatickou léčbu, pečlivě sestavenou dle subjektivních potíží a pocitů. Uvedené homeopatické přípravky jsou volně dostupné v lékárnách.V knize naleznete například rady na léčbu v případě alergie, artrózy, angíny, bolestí hlavy a migrény, duševní vyčerpanosti, hemoroidů, hojení ran, hyperaktivity dětí, chrapotu, chřipky a virózy, jaterních chorob, kinetózy, klimakteria, kopřivky, křečí ve svalech, ledvinových potíží, bolestivé menstruace, nervozity, nespavosti, oparů, opruzenin, paradentózy, podlitin a modřin, poruch erekce, průjmů, usnadnění porodu pro matku i pro dítě, strachu ze zkoušek, střevních potíží, únavy, vysokého tlaku, těhotenských potíží, zácpy, různých zánětů, zvracení a mnoha dalších.Autor se již mnoho let zabývá homeopatií a poradenstvím v léčbě pomocí homeopatických přípravků. Odborným konzultantem této publikace je MUDr. Pavel Běleš, lékař a homeopat.

Chcete si přečíst knihu?Jak se léčit pomocí homeopatie: Praktický průvodce homeopatickou samoléčbou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. T. Holub. Číst Jak se léčit pomocí homeopatie: Praktický průvodce homeopatickou samoléčbou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY