Máma zabiják

Máma zabiják - Asia Mackay | Replicamaglie.com

... práce. Ale tahle pracující máma je jediná svého druhu ... Audio kniha: Máma zabiják - Asia MacKay | Knihy.ABZ.cz ... . Alexis Tylerová, elitní agentka tajné služby Jejího Veličenstva. První úkol po návratu je rovnou operace m Máma zabiják. Všeobecné informace: Autor: Mackay Asia: Anotace: S espritem, vtipem a napětím líčí nevšední thriller život jedné maminky, která si občas odskočí od plotny vyřešit nějakou špionážní státní misi, a to jako elitní agentka ve službách tajné služby Jejího Veličenstva. Kategorie: "Málokdo je drsnější než máma zabiják… ... Máma zabiják - Asia MacKay | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... . Kategorie: "Málokdo je drsnější než máma zabiják…" Každá pracující máma to zná. Ten pocit viny a úzkosti, když jde první den po mateřské do práce. Ale tahle pracující máma je jediná svého druhu. Máma zabiják . Každá pracující máma to zná. Ten pocit viny a úzkosti, když jde první den po mateřské do práce. Ale tahle pracující máma je jediná svého druhu. Alexis Tylerová, elitní agentka tajné služby Jejího Veličenstva. Každá pracující máma to zná. Ten pocit viny a úzkosti, když jde první den po mateřské do práce. Al...

INFORMACE

AUTOR
Asia Mackay
DIMENZE
8,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Máma zabiják.pdf

POPIS

Každá pracující máma to zná. Ten pocit viny a úzkosti, když jde první den po mateřské do práce. Ale tahle pracující máma je jediná svého druhu. Alexis Tylerová, elitní agentka tajné služby Jejího Veličenstva. První úkol po návratu je rovnou operace mezinárodního významu, a ne všichni staří známí z branže jsou připraveni na akceschopnou matku. Ale běda tomu, kdo by Alexis řekl „to nedáš“. Ona to dá, a ještě bude doma zatraceně včas na koupání.

Chcete si přečíst knihu?Máma zabiják ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Asia Mackay. Číst Máma zabiják Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY