Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli

Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli - Miky Škoda | Replicamaglie.com

...a ... Škoda Miky: Můžeš (po)dělat cokoli - O všem, co mi ve škole neřekli ... Nakladatelství XYZ | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Z Pardubic přes čtyřtisícovky až za hranice běžného života" Tohle je inspirativní příběh sedmadvacetiletého kluka, který procestoval více než čtyřicet zemí, vystudoval dvě vysoké školy, založil dvě firmy a mezitím se několikrát dostal do pořádnéh Akční cena 297 Kč Dostupnost Info v obchodu Doprava Info v obchodu Do obchodu » Alza.cz Elektro Kniha Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole neřekli:To ... Kniha Můžeš (po)dělat cokoli - O všem, co mi ve škole ... ... .cz Elektro Kniha Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole neřekli:Tohle je inspirativní příběh sedmadvacetiletého kluka, který procestoval více než čtyřicet zemí, vystudoval dvě vysoké školy, založil dvě firmy a mezitím se několikrát dostal do pořádného průšvihu. Muzes po delat cokoli. Nalezeno: 263 produktů. Xyz Můžeš (po)dělat cokoli - Škoda Miky . Tohle je inspirativní příběh sedmadvacetiletého kluka, který procestoval více než čtyřicet zemí, vystudoval dvě vysoké školy, založil dvě firmy a mezitím se několikrát dostal do pořádného průšvihu. ... Škoda Miky: Můžeš (po)dělat cokoli - O všem, co mi ve škole neřekli. Autor: Škoda Miky. Škoda Miky: Můžeš (po)dělat cokoli - O všem, co mi ve škole neřekli. Autor: Škoda Miky. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Název: Můžeš (po)dělat cokoli - O všem, co mi ve škole neřekli. Autor: Miky Škoda. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7597-419-8. EAN: 9788075974198. Objednací kód: NA346189 Hledáte XYZ Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole neřekli? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 170 Kč. Cena od 179 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Můžeš (po)dělat cokoli. E-Kniha Můžeš (po)dělat cokoli Miky Škoda. O všem, co...

INFORMACE

AUTOR
Miky Škoda
DIMENZE
3,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli.pdf

POPIS

Z Pardubic přes čtyřtisícovky až za hranice běžného životaTohle je inspirativní příběh sedmadvacetiletého kluka, který procestoval více než čtyřicet zemí, vystudoval dvě vysoké školy, založil dvě firmy a mezitím se několikrát dostal do pořádného průšvihu. Třeba když potkal medvěda nebo když prodělal první statisíce. Právě prostřednictvím vlastních zážitků a zkušeností Miky ostatním ukazuje, jak je důležité přijímat výzvy, věřit sobě i svému okolí a hlavně se ze svých fuck-upů na cestě za sny nepodělat.

Chcete si přečíst knihu?Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miky Škoda. Číst Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY