Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně

Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně - Marie Třešňáková | Replicamaglie.com

...ve špatný čas nebo chodila blbou trasou, měla smůlu na ... Potkala jsem Sicílii - Marie Třešňáková, 2019, brožovaná ... ... ... Potkala jsem Sicílii aneb Neberte to osobně. Skvělý průvodce pro každého, kdo chce navštívit Sicílii - ať už doopravdy, nebo ve ... Kód: 0348766 ... Ze dna ke hvězdám aneb jak v životě zvítězit i přes nepřízeň osudu i v těžkých časech. Podnázev: aneb Neberte to osobně. Jazyk: Čeština. Nakladatelství: PRÁH. Vazba: Brožovaná bez přebalu matná. Stran: 192. ISBN: ... Potkala jsem Sicílii aneb neberte to osobně - Třešňáková ... ... . Vazba: Brožovaná bez přebalu matná. Stran: 192. ISBN: 978-80-7252-805-9. Rozměry (mm) (výška x šířka x tloušťka): 192 x 142 x 16 Potkala jsem porovnaj ceny v 11 obchodoch od 9.6 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp POTKALA JSEM SICÍLII TŘEŠŇÁKOVÁ MARIE najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk...

INFORMACE

AUTOR
Marie Třešňáková
DIMENZE
7,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně.pdf

POPIS

Skvělý průvodce pro každého, kdo chce navštívit Sicílii – ať už doopravdy, nebo ve svých představách. Knížka vtipných příběhů, čerpajících z osobních zážitků autorky, které téměř dvacet let sbírá při důkladném poznávání Sicílie. Její obdiv se váže především k lidem, k sicilskému životu, který se vede piano, piano – tedy pomalu, ctí siestu, je nadmíru srdečný, přátelský, vnímavý, ale nám věčně spěchajícím seveřanům občas leze pořádně na nervy. Obdivuje sicilské umělce – architekty, fotografy, hudebníky, sochaře – a vypráví o setkání s nimi. Ve druhém plánu představuje města, pláže, přírodní parky, dobré jídlo a víno, dává praktické rady k pobytu i pohybu po ostrově, do kterého se zamilovává čím dál více Čechů. Kouzlo vyprávění tkví v autorčině schopnosti vtipně a s nadsázkou líčit tamní život. Za doprovodu obrazů českých malířů a 93 fotografií autorky se dostává do rukou čtenářů kniha vyprávění o setkání s odlišnou kulturou života, typickou pro středomořský ostrov Sicílie.

Chcete si přečíst knihu?Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Třešňáková. Číst Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY