To veliké zlé město

To veliké zlé město - Ed McBain | Replicamaglie.com

... veliké zlé město Autor: McBain, Ed Nakladatel: Baronet EAN: 9788026910763 ISBN: 978-80-269-1076-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: To veliké zlé město ... To veliké zlé město | O2 Knihovna ... . Ed McBain. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 20.5. u Vás doma (Typy doručení ... Kniha To veliké zlé město Přidat komentář. konicekbily. 55 04.12.2019. Tentokrát nám autor předhazuje tři problémy a postupně svým stylem o práci policistů v 87. revíru postupně přináší ... To veliké zlé město - Ed McBain | Elektronická kniha na ... ... ... Kniha To veliké zlé město Přidat komentář. konicekbily. 55 04.12.2019. Tentokrát nám autor předhazuje tři problémy a postupně svým stylem o práci policistů v 87. revíru postupně přináší jejich rozuzlení. ... To veliké zlé město. Všeobecné informace: Autor: McBain Ed: Anotace: Detektivové 87. revíru vyšetřují smrt mladé jeptišky, komplikované několika dalšími kriminálními případy. Kategorie: Detektivky; Krásná literatura; Toto dílo je k dispozici v následujících 2 podobách: To veliké zlé město - McBain, Ed ; Steve Carella a Artie Brown pátrají po vrahovi řádové sestry, uškrcené v parku po...

INFORMACE

AUTOR
Ed McBain
DIMENZE
11,17 MB
NÁZEV SOUBORU
To veliké zlé město.pdf

POPIS

Věčně přetížená služebna 87. revíru bojuje se třemi zásadními problémy. Mají tu zavražděnou ženu, jejímž nejvýraznějším fyzickým znakem jsou prsní implantáty. Což ve velkém zkaženém městě jako je Isola sotvakoho překvapí – dokud se nezjistí, že to byla jeptiška… Pak je tu otravný Cukrář, zloděj libující si v čokoládových sušenkách. A detektiv Steve Carella má ještě jeden drobný osobní problém. Člověk, který zavraždil jeho otce – a unikl trestu – je zpátky v Isole. A je přesvědčený, že nejlepší způsob, jak si i do budoucna pojistit svobodu, je zabít i Carellu.

Chcete si přečíst knihu?To veliké zlé město ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Číst To veliké zlé město Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY