1001 tipů a triků pro Microsoft Visual Basic

1001 tipů a triků pro Microsoft Visual Basic - Pavel Kocich, | Replicamaglie.com

...iac ako 20 miliónov titulov. Objednávejte knihu 1001 tipů a triků pro Microsoft Visual Basic v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Diskuze: Materiály pro učení C# ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kupte knihu 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 7 (Ondřej Bitto) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Krok za krokem Michael Halvorson Knížka, která je vhodná pro úplné začátečníky, zač ... Kniha 1001 tipů a triků pro Visual Basic - Trh knih - můj ... ... . Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Krok za krokem Michael Halvorson Knížka, která je vhodná pro úplné začátečníky, začíná s jazykem od úplných začátků až k velmi pokročilým funkcím. 1001 tipů a triků pro Visual Basic Martin Gürtler, Pavel Kocich Kniha: 1001 tipů a triků pro Visual C++ (Radek Chalupa). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Pokud máš zkušenosti s C++ (nejspíš asi s visual c++) tak pro tebe nebude težký začt. Určitě doporučuji knihu 1001 tipů a triků pro C# od autora Amadeo Mareš. Je to tam udělaný v podobě příkladů a jestli umíš C++, tak to je v pohodě DVD obsahuje kompletní instalace produktů Microsoft Visual Studio 2010 Express Edition, Microsoft SQL Server 2008 Express Edition, Microsoft DirectX SDK a .NET Framework 4. Dále na něm najdete i zdrojové kódy tipů a triků z knihy k okamžitému použití. Citations (2013). 100 let od zahájení výroby v Drásově [online]. (2000). 1001 tipů a triků pro Visual Basic. Ondřej Spilka. Prohledat tento web. Development skills. Tessboxer. RotoScan. 1001 tipů a triků pro Microsoft Visual Basic. Usefull coding tips. Mapa webu. Kalman filter - AVR C code. ČIHAŘ, Jiří. 1001 tipů a triků pro Microsoft Excel 2007/2010. Brno: Computer Press, (2007). a MARKÉTA KUBÁLKOVÁ. Databázový systém Microsoft Access (2004). Access 2003: snadno a rychle. Praha: Grada Publishing, ... Visual Basic for Applications: ... 1001 tipů a triků pro C# Amadeo Mareš ... DVD obsahuje kompletní instalace produktů Microsoft Visual Studio 2008 Express Edition, Microsoft SQL Server 2005 Express Edition, Microsoft DirectX SDK a dekompilační program .NET Reflector. Dále na něm najdete i zdrojové kódy tipů a triků z knihy, takže kódy budete moci ihned použít. 1001 tipů a triků pro C# 2010. ... nastavení přístupu DVD obsahuje kompletní instalace produktů Microsoft Visual Studio 2010 Express Edition, Microsoft SQL Server 2008 Express Edition, Microsoft DirectX SDK a .NET Framework 4. Dále na něm najdete i zdrojové kódy tipů a triků z knihy k okamžitému použití. A 'read' is counted each time someone views a publication summary (such as the title, abstract, and list of authors), clicks on a figure, or views or downloads the full-text....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kocich,
DIMENZE
8,47 MB
NÁZEV SOUBORU
1001 tipů a triků pro Microsoft Visual Basic.pdf

POPIS

Podlehli jste kouzlu jazyka Visual Basic? Hledáte zajímavé postupy, jak vyřešit specifický problém? Tato publikace nabízí více než tisíc řešení pro nejrůznější oblasti programování ve Visual Basicu. To vše bez zbytečné teorie, rychle, jasně a stručně k cíli.Ve velkém počtu tipů, rad, návodů a triků najdou inspiraci začátečníci, pokročilí, ale i profesionálové, kteří programují ve Visual Basicu. Tipy a triky jsou přehledně členěny do tematických sekcí, nalezení požadované odpovědi je tak dílem okamžiku.Kniha vám mimo jiné ukáže, jak:* Efektivně pracovat se soubory, adresáři s disky* Vytvářet dialogy a spravovat tiskové úlohy* Zvýšit bezpečnost použitím šifrování* Operovat s procesy, registry a schránkou* Začlenit do svých projektů grafiku a multimédia* Využít dotazovací jazyk LINQ* Pracovat s objekty a vytvářet vlastí prvkyPřiložené CD obsahuje zdrojové kódy všech tipů a triků uvedených v knize. Dále na něm najdete vývojová prostředí pro platformu .NET – Visual Studio a SharpDevelop, SQL Server 2008 a XNA Game Studio.O autorech Pavel Kocich pracuje jako vedoucí vývoje ERP systému, vede tým vývojářů a má na starost implementace systému u zákazníků. Specializuje se na vývoj na platformě .NET a je spoluautorem dvou knih o Visual Basicu.Ondřej Spilka pracuje jako vedoucí vývoje ve firmě zabývající se vývojem ERP a webových řešení. Profesně se orientuje na metodiky vývoje a samotný vývoj v .NET a Microsoft SQL se zaměřením na vývoj aplikačních frameworků, použití OR frameworků a integraci řešení pomocí SOA a WCF služeb.

Chcete si přečíst knihu?1001 tipů a triků pro Microsoft Visual Basic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kocich,. Číst 1001 tipů a triků pro Microsoft Visual Basic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY