Mosazňák: Brass Man

Mosazňák: Brass Man - Neal Asher | Replicamaglie.com

...afická úprava Jan Pechanec kontakt [email ... e-zinu - MAFIADOC.COM ... ... Asher, Neal: BRASS MAN. He little know that, far away, another man - Původní MOC 350 Kč ... Asher, Neal: MOSAZŇÁK. Na primitivní planetě Cull, která stojí mimo Řád, Původní MOC 259 Kč ... It explores the features of technological utopianism necessary for its identification and its literary purpose. This thesis includes the outlines of Asher?s views and arguments presented in the books The Skinner, The Voyage of the Sable, Prador Moon, Keech, Gridlinked, Line of Polity, Brass Man and Polity …více Mosazňák. Hodnocení produktu: 0%. Polaris, sci-fi a ... Online PDF Full Moon 12/2011 - Prazska PDF ... . Hodnocení produktu: 0%. Polaris, sci-fi a fantasy, 2008, Neal Asher, 392, česk ... Agent Cormac pursues an old enemy in Brass Man, a broiling, sprawling, witty, hard-SF adventure, filled with the truly alien. Uložit ke srovnání ... Polaris Válečná továrna - Asher Neal . Kniha - autor Neal Asher, 400 stran, česky Thorvald Spear ztrácí rozum, když se utápí v temných vzpomínkách, které nejsou jeho. Černá umělá inteligence Penny Royal jej propojila se zaznamenanými osobnostmi těch, které zavraždila. Polaris Mosazňák - Neal Asher . Na primitivní planetě Cull, která stojí mimo Řád, honí moderní potulný rytíř jménem Anderson draka. Netuší, že daleko od něho vzkřísil jiný člověk - byť má nyní v sobě víc techniky lidskosti - mosazný vraždící stroj jménem „pan Jeřáb , aby mu pomohl při podobné štvanici ......

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
6,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Mosazňák: Brass Man.pdf

POPIS

Na primitivní planetě Cull, která stojí mimo Řád, honí moderní potulný rytíř jménem Anderson draka. Netuší, že daleko od něho vzkřísil jiný člověk - byť má nyní v sobě víc techniky lidskosti - mosazný vraždící stroj jménem "pan Jeřáb", aby mu pomohl při podobné štvanici, která však obsáhne mezihvězdné války. Když agent Cormac zjistí, že jeho starý nepřítel stále žije, vydá se ho pronásledovat na palubě útočné lodi Jack Ketch. Pro obyvatele Cullu představuje každý den boj o přežití na planetě hemžící se dravými hmyzími monstry, přesto však vytrvávají a pomalu budují průmyslovou základnu, která jim snad pomůže dosáhnout kosmické lodě předků, stále ještě obíhající vysoko nad nimi. Pomáhá jim bytost, která si říká Drak, její motivy jsou však přinejmenším problematické. A jako by to nestačilo, planeta, která tisíce let nepoznala geologickou aktivitu, trpí čím dál silnějšími zemětřeseními. Pan Jeřáb se mezitím zarputile snaží uniknout své minulosti, na kterou nedokáže zapomenout, ale ani si ji není schopen řádně vybavit. Proto dál pátrá po příčetnosti, kterou může najít v příštím okamžiku, ale také se mu to nemusí podařit dalších tisíc let.

Chcete si přečíst knihu?Mosazňák: Brass Man ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Mosazňák: Brass Man Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY