Technika Pomodoro

Technika Pomodoro - Francesco Cirillo | Replicamaglie.com

...t úkoly do konce." - Francesco Cirillo Základem Techniky Pomorodo® jsou pětadvacetiminutové intervaly hluboké práce prokládané krátkými přestávkami ... ‎Technika Pomodoro on Apple Books ... . TECHNIKA POMODORO® Základem Techniky Pomorodo® jsou pětadvacetiminutové intervaly hluboké práce prokládané krátkými přestávkami. Po každém bloku čtyř odpracovaných pomodor přichází delší pauza. Technika Pomodoro je druh metody organizace času, kterou vyvinul Francesco Cirillo na konci osmdesátých let. Tato technika využívá časovače k rozdělení úkolu na části tradičně 25 minut dlouhé a oddělené krátkými přestávkami. Tyto časové úseky se ... Technika Pomodoro - Legendární systém pro plánování času a ... ... . Tato technika využívá časovače k rozdělení úkolu na části tradičně 25 minut dlouhé a oddělené krátkými přestávkami. Tyto časové úseky se nazývají pomodora, podle italského slova pomodoro (), a to kvůli kuchyňskému časovači ve tvaru rajčete, který ... Simply put: The Pomodoro Technique is a time management technique where you break down all of your tasks into 25 minute focused blocks of time. Between each time block, there is a five minute break. And after completing four Pomodoros you take a longer break—usually 15 to 30 minutes. Pomodoro technika slouží hlavně k tomu, aby vás ze začátku nakopla do práce. Zapnete si časovač a cítíte drobný adrenalin. Nejhorší je vždycky začít, pomodoro technika vám pomůže překonat tuhle nejtěžší překážku. Úvodní pomodoro můžete využít i jako nástroj pro nastartování sebe sama. The Pomodoro Technique is a time management method that can be used for any task. For many people, time is an enemy. The anxiety triggered by "the ticking clock", especially when it involves a deadline, leads to ineffective work and study habits which in turn lead to procrastination. The aim of the Pomodoro Technique is to use time as a ... TIMERY ONLINE DO POMODORO: 1) ... • co to jest technika pomarańczy • jak się skupić na czytaniu • jak się skoncentrować na egzaminie a ponadto: - Jak się uczyć do matury? Technika Pomodoro to metoda zarządzania czasem, która może być zastosowana do ukończenia dowolnego zadania. Wiele osób widzi swojego przeciwnika w upływającym czasie. Niepokój powodowany przez „tykający zegar", szczególnie gdy o...

INFORMACE

AUTOR
Francesco Cirillo
DIMENZE
11,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Technika Pomodoro.pdf

POPIS

Legendární systém pro plánování času a dokonalou koncentraci během hluboké práce. Když si vysokoškolák Francesco poprvé natáhl při učení kuchyňskou minutku v podobě rajčete, nemohl ještě tušit, že právě vynalezl nejpopulárnější time managementovou metodu na světě. Za 30 let své existence se technika Pomodoro stala legendou a dnes tvoří součást pracovní rutiny milionů lidí, kteří poznali výhody střídání přesně vyměřených fází práce a přestávek. Technika Pomodoro u nás vychází poprvé knižně, navíc obohacená o systém řešení vnitřních i vnějších vyrušení a o metody pro týmy.

Chcete si přečíst knihu?Technika Pomodoro ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francesco Cirillo. Číst Technika Pomodoro Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY