Ve škole se dějou věci!

Ve škole se dějou věci! - Frida Nilsson | Replicamaglie.com

...ou věci! Přečtěte si také: Není hláska jako hláska Pracovní sešit je určen předškolním dětem, které mají problémy se sluchovou diferenciací ... Ve škole se dějou věci! | Portál slovakia ... . Jejich řeč je hůře srozumitelná pro mnohočetnou dyslalii neboli patlavost. Tyto děti mluví často […] Ve škole se dějou věci. Všeobecné informace: Autor: Nilsson Frida: Anotace: Začátek školního roku je na spadnutí a jakmile sedmiletá Hedvika nastoupí do školy, začnou se dít věci. Kategorie: Příběhy; Ve škole se dějou věci! Autor: Frida Nilsson. Kolem domu Hedvičiných rodičů projíždí záhadný autobus. Hedvika s maminkou ... Ve škole se dějou věci — Tympanum ... . Kategorie: Příběhy; Ve škole se dějou věci! Autor: Frida Nilsson. Kolem domu Hedvičiných rodičů projíždí záhadný autobus. Hedvika s maminkou si nejprve myslí, že to lupiči obhlížejí terén! Když se ukáže, že je to obyčejný školní autobus, znamená to, že začátek školního roku je na spadnutí. A začnou se dít věci! Ve škole se dějou věci Nilsson, Frida Cena: 193 Kč Recenze a komentáře k titulu přidat komentář nebo recenzi. Ada 2020-04-20 : Kniha mi trochu připomíná Ellu ve škole, možná je to tím severským stylem. Příběh je opravdu zábavný, hlavně se dětem líbí, jeden malér za druhým, které kamarádky zažívají. Objednávejte knihu Ve škole se dějou věci! v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Ve škole se dějou věci! od Frida Nilsson? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR...

INFORMACE

AUTOR
Frida Nilsson
DIMENZE
3,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve škole se dějou věci!.pdf

POPIS

Hedvice je sedm let a za pár dní půjde poprvé do školy. Škola je v takové úplně malinkaté vesničce a široko daleko není nic jiného. Hedvika se strašně těší, čeká už celou věčnost, aby mohla nasednout na školní autobus a rozjet se tam. Na kole by to rozhodně nešlo, na to bydlí moc daleko. Hedvika s rodiči totiž žije v úplné pustině. Jejím domovem je červený domek, který se jmenuje Ängatorp. Ale jen co Hedvika do školy nastoupí, začnou se dít věci! Hedvika s Lindou to myslí dobře, ale většinou se to nějak zvrtne a všechno dopadne docela jinak. Originální, autentické vyprávění z drsného severu v podání Terezy Dočkalové.

Chcete si přečíst knihu?Ve škole se dějou věci! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frida Nilsson. Číst Ve škole se dějou věci! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY