Věda není nuda: Pro zvídavé od 7 do 107 let

Věda není nuda: Pro zvídavé od 7 do 107 let - Marc Beynié, | Replicamaglie.com

... Marc Beynié ... Doprovázejí je názorné a vtipné obrázky s komiksovými bublinami ... Recenze Pozri sa pod okienko na autá lietadlá lode: Viac ... ... . (pro zvídavé od 7 do 107 let) Další popis zobrazit. Tato kniha vám dodá chuť zajímat se o okolní svět. Je určena všem zvídavým čtenářům od 7 do 107 let! Podtitul: pro zvídavé od 7 do 107 let Autor: Bertrand Fichou; Marc Beynié Rok vydání: 2019 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá ISBN: 978-80-256-2485-2 Počet stran: 96 Rozměry: 290,0 x 193,0 x 0,0 ... Tato kniha vám dodá chuť zajímat se o okolní svět. Je určena všem zvídavým ... Věda není nuda - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... ... Tato kniha vám dodá chuť zajímat se o okolní svět. Je určena všem zvídavým čtenářům od 7 do 107 let! Přesvědčte se sami, že věda rozhodně není nuda! Věda a technika pro děti a mládež přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od os...

INFORMACE

AUTOR
Marc Beynié,
DIMENZE
9,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Věda není nuda: Pro zvídavé od 7 do 107 let.pdf

POPIS

Proč vyhynuli dinosauři? Jak vznikne sopka? Proč zíváme? Můžeme se projít po Jupiteru? Kdy vznikl první počítač? Tato kniha je určena všem, které zajímá věda a vše kolem ní! Vychází z otázek ze všech možných vědeckých oborů, které položili sami dětští čtenáři. Přináší poznatky z mnoha různých oblastí: astronomie, fyziky, přírodních věd, technologie, historie… Odpovědi připravili novináři, kteří se danými obory zabývají. Doprovázejí je názorné a vtipné obrázky s komiksovými bublinami.

Chcete si přečíst knihu?Věda není nuda: Pro zvídavé od 7 do 107 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marc Beynié,. Číst Věda není nuda: Pro zvídavé od 7 do 107 let Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY