Poslední promítač ze Sudet

Poslední promítač ze Sudet - Dalibor Funda | Replicamaglie.com

...ězdiček. 280 K ... Poslední promítač ze Sudet je souborem povídek, které na sebe volně navazují ... Poslední promítač ze Sudet - Dalibor Funda — Kniha.cz ... . Zdrojem uvedených „vyprávěnek", které se objevují v Posledním promítači ze Sudet, je autorova babička, která se se svým vnukem chtěla o své zážitky a paměť podělit. V době jejich rozprav téma nezáživné, dnes spíše paměť z ... Poslední promítač ze Sudet audiokniha (CD) Jiří Lábus, Dalibor Funda. Mám. Chci si koupit. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Audiokniha Produkt je vyprodaný. S ... Poslední promítač ze Sudet - Dalibor Funda | KOSMAS.cz ... ... . Mám. Chci si koupit. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Audiokniha Produkt je vyprodaný. Soubor povídek, které na sebe volně navazují, je částečně inspirován rodinnými příběhy autora, zejména vyprávěním jeho babičky pocházející z ... Poslední promítač ze Sudet je soubor povídek Dalibora Fundy, které na sebe volně navazují. Audioknihu čte Jiří Lábus. Soubor je částečně inspirován rodinnými příběhy autora, zejména vyprávěním jeho babičky pocházející z předválečných Sudet. To order the merchandising use the contact form. Into the form please write following info: code of product, your address, your phone number, so we could contact you in case of any queries. Poslední promítač ze Sudet; J.Masopust - Povídky z prvního a druhého poločasu; 2011 - Babička Pohádka o Raškovi; Pošta v zoo; Opičí král; Pučálkovic Amina; Straka v říši entropie; 2012 - Stříbrní Chilané Tatínek není k zahození; 2013 - Tatínek 001 Prodaná nevěsta; Rusalka; Kouzelná flétna; Carmen; Emil a ... Poslední promítač ze Sudet je soubor povídek Dalibora Fundy, které na sebe volně navazují. Audioknihu čte Jiří Lábus. Soubor (...) Poslední promítač ze Sudet Dalibor Funda Nakladatel: Prostor 2010 Poslední promítač ze Sudet (2010, 2013) Přidal: Přemek | Listopad 22, 2010. Dalibor Funda. Výběr z povídkové knihy. Hudba Dominik Renč. Zvuk, střih a mastering Martin Dušek. Ilustroval Boris Jirků. Grafická úprava Bohumír Golda. Režie Jan Jiráň. Čte Jiří Lábus. Všechny informace o produktu Kniha Poslední promítač ze Sudet - Dalibor Funda, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poslední promítač ze Sudet - Dalibor Funda. Ze křtu knihy Poslední promítač ze Sudet, Foto: Michal Žák, Topzine.cz Mikrofonu se ujímá Karel Černošek a představuje několika větami autora a pokládá mu a posléze i ostatním několik otázek, které mají podle všeho uspokojit naši novinářskou zvědavost. Poslední promítač ze Sudet je soubor povídek Dalibora Fundy, které na sebe volně navazují. Soubor je částečně inspirován rodinnými příběhy autora, zejména vyprávěním jeho babičky pocházející z předválečných Sudet. 0 hodnocení Poslední promítač ze Sudet - CD 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Soubor povídek, které na sebe volně navazují, je částečně inspirován rodinnými příběhy autora, zejmén...

INFORMACE

AUTOR
Dalibor Funda
DIMENZE
7,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední promítač ze Sudet.pdf

POPIS

Soubor povídek, které na sebe volně navazují, je částečně inspirován rodinnými příběhy autora, zejména vyprávěním jeho babičky pocházející z předválečných Sudet. Jejich hrdiny a hrdinkami jsou obyčejní lidé z meziválečných a válečných Sudet, jejichž národní identita v prostředí česko-německého soužití, národnostních a politických konfliktů zpravidla není jednoznačně vymezena. Žijí spíše navzdory, respektive mimo neúprosnou logiku nacionálních a jiných ideologií. Netradiční formát knihy a originální grafická úprava je dílem grafika Bohumíra Goldy. Za pozornost stojí určitě i ojedinělé ilustrace akademického malíře Borise Jirků.

Chcete si přečíst knihu?Poslední promítač ze Sudet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dalibor Funda. Číst Poslední promítač ze Sudet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY