Duch ve stroji: Midsomerské vraždy

Duch ve stroji: Midsomerské vraždy - Caroline Grahamová | Replicamaglie.com

...ách přílišnou váhu, po jejím překvapivém zmizení se však musí nad celým případem ... Vše o seriálu "Vraždy v Midsomeru" ... ... Duch ve stroji (Midsomerské vraždy) Grahamová Caroline detektivní. r.v. 2005, nakladatel Knižní klub , přel. Veronika Volhejnová Duch ve stroji originální název: A Ghost in the Machine originál vyšel: 2004 Mallory Lawson doufá, že bude jednou žít na poklidném anglickém venkově a už nikdy nevkročí do třídy plné neklidných žáků. Dennis zase věří, že jeho potají na psaný román bude vydán a dosáhne úspěchu. Vra ... Midsomerské vraždy Duch ve stroji - Caroline Graham ... ... . Dennis zase věří, že jeho potají na psaný román bude vydán a dosáhne úspěchu. Vraždy v Midsomeri 81% Žáner: Krimi , Dráma , Mysteriózny Krajina pôvodu: Veľká Británia ( 1997-2018 ) Dĺžka: 104x100 min Šéfinšpektor Tom Barnaby ( John Nettles ) a jeho dočasný asistent, seržant Ben Jones ( Jason Hughes ), vyšetrujú nový prípad v okolí mestečka Midsomer v grófstve Buckingham. Caroline Grahamová - Duch ve stroji. kód: M384019DET . Midsomerské vraždy - Válečná síň; Chrám vzdálených blízkých; Duch ve stroji; Dozvuky. Hugo zalarmuje policii, ta má ale zrovna plnou hlavu vraždy místního drogového bosse. A tak se Hugo pouští do pátrání sám. S pomocí bývalého kolegy ze CIA Toma se noří do případu, kde svou roli sehrají antikvariátní poklady nedozírné ceny i nepotrestané zločiny z válečné minulosti, to vše v elegantních kulisách ... Ann Cleevesová Nakladatel: Knižní klub Počet stran: 368 Vazba: Vázaný Formát, hmotnost: 134 × 207 mm, 357 g Rok a měsíc vydání: 2012/07 Knihy autora Caroline Graham. Vybírejte z 4 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. Zkuste se ale porozhlédnout mezi 6 515 nabídkami ve stejné kategorii: Kovoobráběcí stroje 6 515 nabídek. Kovoobráběcí stroje. nařezovej stroj pro domácnost! Nabídka již není aktivní ... Midsomerské vraždy-Duch ve stroji ... Midsomerské vraždy: Bezpečné místo - 2. vydání Midsomerské vraždy: Mrtví v Badger´s Drift - 2. vydání Midsomerské vraždy: Duch ve stroji - 2. vydání...

INFORMACE

AUTOR
Caroline Grahamová
DIMENZE
5,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Duch ve stroji: Midsomerské vraždy.pdf

POPIS

O spisovatelce CAROLINE GRAHAMOVÉ (* 1931) se v Anglii tvrdí, že je to nejzajímavější autorka detektivek od dob Agathy Christie. Narodila se ve Warwickshire, absolvovala Birminghamskou univerzitu a nyní žije v Suffolku. Napsala několik divadelních a rozhlasových her a též dvě knihy pro děti, ovšem nebývalou proslulost jí přinesla teprve série Midsomerských vražd, jež se dočkala i slavného televizního zpracování – přepisy sedmičky jejích detektivek tvoří základ dodnes veleúspěšného seriálu. V nakladatelství Euromedia – Knižní klub vyšly postupně všechny románové příběhy s detektivem šéfinspektorem Barnabym v hlavní roli, a sice Smrt v převleku, Psáno krví, Mrtví v Badger’s Drift, Bezpečné místo, Duch ve stroji, Věrnost až za hrob a Smrt darebáka.

Chcete si přečíst knihu?Duch ve stroji: Midsomerské vraždy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Grahamová. Číst Duch ve stroji: Midsomerské vraždy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY