Investování pro začátečníky

Investování pro začátečníky - Petr Syrový | Replicamaglie.com

...bchodují. Kromě jednotlivců jsou nejdůležitější hráči na trhu investiční fondy, investiční banky, hedgeové fondy, pojišťovny, státní fondy a ... investice pro začátečníky Archivy - Rozumný investor ... ... investování pro začátečníky i pokročilé Kontakt; ... Zároveň jsme stabilním partnerem pro zkušené investory a tradery. Tvoříme vzdělanou komunitu postavenou na vzájemné pomoci. Díky tomu zajistíme, abys i Ty stabilně vydělával na kryptoměnách. Naším cílem je přinést Ti kvalitní a přesné informace na stříbrném ... Mezi mé další projekty a činnosti patří rovněž spolupráce se vzděl ... Investování pro začátečníky - 3., zcela přepracované ... ... . Naším cílem je přinést Ti kvalitní a přesné informace na stříbrném ... Mezi mé další projekty a činnosti patří rovněž spolupráce se vzdělávacím centrem ACZ, kde jsem garantem a lektorem kurzu "Investování pro začátečníky" a "obchodní dovednosti".Pořádáme pravidelné workshopy, které vám více přiblíží svět investic a obchodu. Vše najdete na Investoři.net How to invest in stocks for the beginner - www.stocks-commodities.eu iAkcie Internetový marketing Investování pro začátečníky Investování pro ženy Isaac Asimov, robot a 3 zákony robotiky Jak vydělat peníze na burze Komodity pro začátečníky Magazín pro muže Nejlepší české blogy Osobnosti a ... Kurzy investování pro začátečníky i pokročilé nabízíme zcela zdarma. Chcete se dozvědět více o aktuálních investičních příležitostech nebo chcete zjistit, jak vůbec investování funguje? Sledujte naše webináře zdarma.Nemusíte nikam chodit, stačí si doma zapnout počítač. Občas pořádáme semináře ve velkých městech....

INFORMACE

AUTOR
Petr Syrový
DIMENZE
10,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Investování pro začátečníky.pdf

POPIS

Tahle knížka je napsaná právě pro Vás, neinvestory, ať už je Vaší profesí stavařina, vedení účetnictví, programování, tlumočení, učitelství... Je totiž napsaná pro lidi, kteří nejsou ekonomové a zběhlí investoři, investicím nerozumějí a chtěli by se svými penězi něco podniknout. Zatím totiž proděláváte právě tím, že s nimi nic neděláte a necháváte je ležet ladem. Pořiďte si tuhle knížku, vyhraďte si na ni dvě odpoledne na terase u kávy a po jejím přečtení budete mít dost informací a odvahy, abyste udělali první investorské krůčky. Abyste zainvestovali peníze, abyste mohli jít k poradci a věděli, co od něj chtít a abyste byli chytřejší než hloupý poradce, kterému pak nenaletíte. Abyste uměli bankéři říci, co potřebujete. Abyste nemuseli koupit zrovna ten produkt, který potřebuje bankéř prodat.Kniha vychází z dvacetiletých zkušeností, které autor získal při poradenství běžným investorům. Vybírá to, co je v investování důležité a co by si měl uvědomit každý investor, než se do investování pustí. Některé věci musíme udělat sami a nemůžeme je čekat od bankéřů. Na druhou stranu kniha nezatěžuje čtenáře přílišnými detaily jednotlivých produktů. Tyto detaily si čtenář hravě najde na internetu nebo získá od svého bankéře.

Chcete si přečíst knihu?Investování pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Syrový. Číst Investování pro začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY