Pětinároží

Pětinároží - Mario Vargas Llosa | Replicamaglie.com

...oží? Ve svém zatím posledním románu Náměstí Cinco esquinas (šp ... Pětinároží - Mario Vargas Llosa | Knihy na Martinus.cz ... . 2017) se peruánský nositel Nobelovy ceny Mario Vargas Llosa vrací do rodné země a svým nejlepším stylem vykresluje devadesátá léta, kdy za vlády prezidenta Fujimoriho žili Peruánci v hrůze z terorismu maoistické Světlé stezky i z tajné policie obávaného Vladimira Montesinose. Stovky elektronických knih zdarma jako i nové knižní bestsellery. Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SM ... Kniha: Pětinároží (Mario Vargas Llosa) | Martinus ... . Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SMSkou nebo platební kartou. Ušetříte 30-50%. Čtěte kdekoliv a kdykoliv s Ebux Wooky! Pětinároží Volání kmene. Peruánský spisovatel Mario Vargas Llosa (1936) je autor u nás oblíbený a vydávaný. A protože byl navíc letos hostem festivalu Svět knihy, rozrostl se seznam jeho děl v češtině hned o tři položky: starší erotickou novelu Chvála macechy, soubor esejů Volání kmene a Llosův zatím poslední román Pětinároží z roku 2016. Nakladatelství Argo připravilo Llosovy romány Chvála macechy (Elogio de la madrastra) a Pětinároží (Cinco esquinas), první z textů v překladu Jana Hlouška, druhý Anežky Charvátové, v nakladatelství Bourdon pak vychází v překladu Ivety Gonzálesové autobiografický román Volání kmene K dříve přeloženým knihám Herty ......

INFORMACE

AUTOR
Mario Vargas Llosa
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Pětinároží.pdf

POPIS

Ve svém zatím posledním románu Náměstí Cinco esquinas (šp. 2017) se peruánský nositel Nobelovy ceny Mario Vargas Llosa vrací do rodné země a svým nejlepším stylem vykresluje devadesátá léta, kdy za vlády prezidenta Fujimoriho žili Peruánci v hrůze z terorismu maoistické Světlé stezky i z tajné policie obávaného Vladimira Montesinose. V propletených dějových liniích sledujeme osudy dvou rodin bohatých podnikatelů, vydíraných kvůli lechtivým fotografiím, a novináře z bulvárního plátku, který zapomněl, že každý článek, názor či fotografii mají pod palcem tajné služby a jedině Montesinos určuje, co se smí zveřejnit a k čemu mu to má posloužit. Vydání knihy podpořilo Ministerstvo kultury České republiky.

Chcete si přečíst knihu?Pětinároží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mario Vargas Llosa. Číst Pětinároží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY