Pracujeme se dřevem: základní příručka

Pracujeme se dřevem: základní příručka - Martin Patřičný | Replicamaglie.com

...o kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Hobby ... Pracujeme se dřevem - základní příručka ... . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Hobby . visibility. 1 z 1 . PRACUJEME SE DŘEVEM - základní příručka . shopping_cart. Nikdo nezakoupil . visibility. 2 osoby sledují . Pracujeme se dřevem V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu... Pracujeme se dřevem - Základní příručka 126 CZK ... Pracujeme se dřevem - Základní příručka - Patřičný Martin ... ... ... Pracujeme se dřevem - Základní příručka 126 CZK Nov ... Výtvarné práci se dřevem se plně věnuje od roku 1988. Uspořádal řadu Dřevěných večerů - diskusních i hraných s poezií a živou hudbou. Společně s Václavem Větvičkou a Hanou Hegerovou vyhlásili Den stromů (poprvé 20. 10. Pracujeme se dřevem: základní příručka Kniha je členěna do kapitol podle postupů práce: začíná nákupem, sušením a skladováním dřeva, následují technologické postupy (broušení, štípání, tesání, řezání, soustružení, spojování a ochrana povrchu) a popis vybavení díly a vhodných nástrojů. Pracujeme se dřevem - Základní příručka Patřičný Martin Kniha je členěna do kapitol podle postupů práce: začíná nákupem, sušením a skladováním dřeva, následují technologické postupy (broušení, štípání, tesání, řezání, soustružení, spojování a ochrana povrchu) a popis vybavení díly a vhodných nástrojů. Pracujeme se dřevem . 6,88 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Pracujeme se dřevem základní příručka (5., přepracované vydání) ... Jsou zde popsány hezky nějaké vzorové výrobky, to se mu líbilo asi nejvíc a dále pak popis různého dřeva podle druhu stromu. Čítaj viac. Pracujeme se dřevem Páté vydání této úspěšné publikace je jasným důkazem toho, že dřevo je materiál, který je nám blízký a rádi se jím obklopujeme. Pro ty z vás, kteří si chtějí na... Titul Pracujeme se dřevem - Základní příručka od Patřičný Martin, 9788027103072 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Kniha Pracujeme se dřevem (Patřičný Martin) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Pracujeme...

INFORMACE

AUTOR
Martin Patřičný
DIMENZE
5,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Pracujeme se dřevem: základní příručka.pdf

POPIS

Kniha je členěna do kapitol podle postupů práce: začíná nákupem, sušením a skladováním dřeva, následují technologické postupy (broušení, štípání, tesání, řezání, soustružení, spojování a ochrana povrchu) a popis vybavení díly a vhodných nástrojů. Každá kapitola je doplněna radami z praxe. V závěru pak autor radí, jak při výrobě stojánku pro stromeček, divadélka a loutek zapojit děti, jak pro radost vyrobit šperk, dřevěnou hračku, pískoviště či stoličku. Autor MARTIN PATŘIČNÝ, výtvarník-dřevař, autor knih, vypravěč se řemeslu vyučil soukromě u svého strýce řezbáře a soustružníka. Výtvarné práci se dřevem se plně věnuje od roku 1988. Uspořádal řadu Dřevěných večerů – diskusních i hraných s poezií a živou hudbou. Společně s Václavem Větvičkou a Hanou Hegerovou vyhlásili Den stromů (poprvé 20. 10. 2000). Martin Patřičný je spoluautorem scénáře a průvodcem 26dílného televizního dokumentu Kus dřeva ze stromu, režírovaného Bedřichem Ludvíkem. Má za sebou přes sto výstav v tuzemsku i zahraničí.

Chcete si přečíst knihu?Pracujeme se dřevem: základní příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Patřičný. Číst Pracujeme se dřevem: základní příručka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY