Rekonstrukce

Rekonstrukce - Viktorie Hanišová | Replicamaglie.com

...ho protokolu. Rekonstrukce bytu. Provádíme částečné i kompletní rekonstrukce a to jak v klasických cihlových domech, tak i rekonstrukce panelových bytů v panelových domech ... Rekonstrukce - Wikipedie ... . V tomto oboru máme více než 25 let zkušeností a celkově tisícovky dokončených projektů (prohlédněte si naše referenční zakázky).Našim klientům poskytujeme nadstandardní služby, jako náhradní ubytování ... Rekonstrukce koupelny v panelákovém bytě patří k častým požadavkům našich zákazníků. Při rekonstrukce zpravidla vybouráme celé stávající jádro a dle možností ... Panelové byty - Rekonstrukce | Inspirace | Dekorace ... ... ... Rekonstrukce koupelny v panelákovém bytě patří k častým požadavkům našich zákazníků. Při rekonstrukce zpravidla vybouráme celé stávající jádro a dle možností instalace vám postavíme zbrusu novou koupenu a toaletu. Celý proces trvá pouze několik dní, odměnou za trochu dočasného nepohodlí vám bude koupelna podle ... Rekonstrukce bytového jádra. Vlastníte byt a uvažujete o přestavbě? Rádi byste provedli větší, či menší úpravy tak, abyste dali bytu nový rozměr? V tom případě bude určitě většinu z vás trápit bytové jádro, od kterého bychom se měli vždy při úpravách odrazit. Rekonstrukce stropu je potřeba tam, kde nám stropy již nevyhovují esteticky , či do nich rovnou zatéká. Dalším důvodem může být špatná tepelně-izolační vlastnost stávající konstrukce. I této problematice se věnujeme v publikaci Rekonstrukce domu. Rekonstrukce a opravy elektrických rozvodů v panelových domech (3. aktualizované vydání)-- autor: Dvořáček Karel Rekonstrukce koupelen-- autor: Lhotáková Zdeňka, Trnková Klára Návraty-- autor: Králová Kateřina, Kubátová Hana Rekonstrukce rodinného domu-- autor: Perlík Martin Rekonstrukce.cz je výběr designu, dekorativních a architektonických nápadů pro bydlení. Vše si zafinancujte díky online srovnání půjček na bydlení....

INFORMACE

AUTOR
Viktorie Hanišová
DIMENZE
12,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Rekonstrukce.pdf

POPIS

Přežít ještě neznamená žít „Narodila jsem se, když mi bylo devět let, deset měsíců a sedm dní,“ začíná své vyprávění Eliška, hrdinka románu Rekonstrukce. Eliška nyní přebývá v tichém domě své zapšklé tety a její život nikoho nezajímá. Nebo to tak alespoň vypadá, soudě podle opatrných reakcí všech okolo. Eliška se zrodila z vraždy. Matka zabila jejího mladšího bratra a následně i sama sebe. Do té doby přitom vedli průměrný život, v němž nic nenasvědčovalo nadcházející tragické události. Nenašel se ani žádný dopis na rozloučenou, svědkové posledního dne zamlklé matky s dítětem si pořádně ničeho nevšimli. Eliška proto vyrůstá s desetiletou prázdnotou místo dětství, kterou se v dospělosti rozhodne objasnit. Proč to matka udělala? A proč ji nevzala s sebou… V pořadí třetí román úspěšné prozaičky Viktorie Hanišové je o přitažlivosti prázdných míst, o podmanivosti pádu do temnoty. Občas stačí málo, třeba snaha najít životní rovnováhu — a člověk se znenadání kýve nad propastí.

Chcete si přečíst knihu?Rekonstrukce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktorie Hanišová. Číst Rekonstrukce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY