Hoď se do klidu: Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu

Hoď se do klidu: Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu - Tim Collins | Replicamaglie.com

...aní zastánci pomalého životního stylu ... Knihy z kategórie Zdravý spôsob života - strana 5 ... ... . ... Zobrazit celý text Hoď se do klidu Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu Je toho spoustu, co bychom se o volnějším tempu mohli učit. A kdo by byl lepším lektorem než lenochodi - kovaní zastánci pomalého životního stylu. Naučte se, jak zvolnit, soustředit se na současnost a neřešit zbytečnosti, které vám brání v cestě za relaxací. (lenochodí cesta k relaxaci a spokojen ... Kniha: Hoď se do klidu - Tim Collins | Knihy.ABZ.cz ... . (lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu) Název: Hoď se do klidu - Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu. Autor: Tim Collins. Překladatel: Lucie Křesťanová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-204-5153-8. EAN: 9788020451538. Objednací kód: NA340508 Všechny informace o produktu Kniha Tim Collins Hoď se do klidu, ... Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu - Tim Collins ... 41247 recenzí. Hoď se do klidu - Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu - Tim Collins . skladem. 199 Kč. doprava od ... Naučte se, jak o sebe bez námahy pečovat pomocí tipů od nejpověřenějších expertů na relaxaci: lenochodů. Nechte se vést nejodpočinutějším živočichem na světě a změňte svůj život k nepoznání. Je toho spoustu, co bychom se o volnějším tempu mohli učit. Objednávejte knihu Hoď se do klidu - Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků E-kniha Hoď se do klidu od Tim Collins. Elektronické knihy v různ...

INFORMACE

AUTOR
Tim Collins
DIMENZE
5,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Hoď se do klidu: Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu.pdf

POPIS

Naučte se, jak o sebe bez námahy pečovat pomocí tipů od nejpověřenějších expertů na relaxaci: lenochodů. Nechte se vést nejodpočinutějším živočichem na světě a změňte svůj život k nepoznání. Je toho spoustu, co bychom se o volnějším tempu mohli učit. A kdo by byl lepším lektorem než lenochodi – kovaní zastánci pomalého životního stylu. Naučte se, jak zvolnit, soustředit se na současnost a neřešit zbytečnosti, které vám brání v cestě za relaxací.

Chcete si přečíst knihu?Hoď se do klidu: Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Collins. Číst Hoď se do klidu: Lenochodí cesta k relaxaci a spokojenému životu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY