Královny ošklivek

Královny ošklivek - Clémentine Beauvais | Replicamaglie.com

...aše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Královny ošklivek - Clementine Beauvais — Kniha.cz ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Královny ošklivek. Clémentine Beauvais. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Její nejúspěšnější kniha Královny ošklivek (v originálu Les petites reines), která se ve Francii okamžitě stala bestsellerem a dočkala se mimo jiné divadelního ztvárnění i překladu do angličtiny, němčiny nebo italštiny, nyní konečně vychází ve skvělém překladu Jitky Chmelařové i v češtině. Třeskutě vtipná kniha, která vás ... Královny ošklivek - Clémentine Beauvais | Databáze knih ... . Třeskutě vtipná kniha, která vás přesvědčí o síle přátelství a o tom, že to důležité se skrývá uvnitř. Mireille, Astrid a Hakimu zvolili jejich spolužáci největšími Špekounkami, takže jsou oficiálně nejošklivější holky na škole. Kvůli tomu přece ale nebudou ronit ... Kupte e-knihu Královny ošklivek od Clémentine Beauvais na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Její nejúspěšnější kniha Královny ošklivek (v originálu Les petites reines), která se ve Francii okamžitě stala bestsellerem a dočkala se mimo jiné divadelního ztvárnění i překladu do angličtiny, němčiny nebo italštiny, nyní konečně vychází ve skvělém překladu Jitky Chmelařové i v češtině. počet stran: 248 Královny ošklivek - Clementine Beauvais - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Všetky informácie o produkte E-book elektronická kniha Královny ošklivek - Clémentine Beauvais, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Královny ošklivek - Clémentine Beauvais. Její nejúspěšnější kniha Královny ošklivek (v originálu Les petites reines), která se ve Francii okamžitě stala bestsellerem a dočkala se mimo jiné divadelního ztvárnění i překladu do angličtiny, němčiny nebo italštiny, n...

INFORMACE

AUTOR
Clémentine Beauvais
DIMENZE
11,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Královny ošklivek.pdf

POPIS

Třeskutě vtipná kniha, která vás přesvědčí o síle přátelství a o tom, že to důležité se skrývá uvnitř. Mireille, Astrid a Hakimu zvolili jejich spolužáci největšími Špekounkami, takže jsou oficiálně nejošklivější holky na škole. Kvůli tomu přece ale nebudou ronit slzy – no dobře, trochu jo, ale vzápětí zjistí, že je všechny spojuje společný cíl: všechny tři potřebují být 14. července v Paříži. Zároveň se nebojí výzev, a tak se rozhodnou, že tam z dalekého městečka na východě Francie dojedou na kole. Aby cestou neumřely hlady, budou po cestě prodávat, hádáte správně, špekáčky! Jejich výprava si rychle získá pozornost médií, takže tenhle malý výlet bude nakonec trochu jiný, než všichni očekávali. Výlet ale změní především samotné hlavní hrdinky.

Chcete si přečíst knihu?Královny ošklivek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clémentine Beauvais. Číst Královny ošklivek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY