Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka

Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka - Jiří Červenka | Replicamaglie.com

...ní: 2009 (1. vydání) Podobné jednotky ... Stezka v troskách | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Staré pražské vraždy : skutečné kriminální případy / Hlavní autor: Vodňanský, Milan Vydáno: (2016-2019) Vražedné příběhy z Čech a Moravy / Hlavní autor: Šindelář, Vladimír, 1959- Vydáno: (2016) Galerie zločinu : nejděsivější kriminální případy 20. století / Hlavní autor: Kučera, Miroslav, 1936- Vydáno: (2011) Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka Autor: Jiří Červenka Kniha Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka odkrývá praktiky pachatelů závažných trestných činů a jejich honců - kriminalistů, od počátku minulého staletí do čtyřicátých let. ... Kniha Kriminální případy z Klade ... Autor - Červenka - Jiří Červenka | Knihy.ABZ.cz ... . ... Kniha Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka odkrývá praktiky pachatelů závažných trestných činů a jejich honců - kriminalistů, od počátku minulého staletí do čtyřicátých let. Přestože dávné trestní spisy zapadaly množstvím prachu, autorovi knihy se ho podařilo z mnoha smést a vyjmout ty, které mapují nejzávažnější trestní činy té ... Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka - Červenka Jiří - Kniha Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka odkrývá praktiky pachatelů závažných trestných činů a jejich honců - kriminalistů, od počátku minulého staletí do Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka Autor: Jiří Červenka Kniha Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka odkrývá praktiky pachatelů závažných trestných činů a jejich honců - kriminalistů...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Červenka
DIMENZE
3,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka.pdf

POPIS

Kniha Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka odkrývá praktiky pachatelů závažných trestných činů a jejich honců – kriminalistů, od počátku minulého staletí do čtyřicátých let. Přestože dávné trestní spisy zapadaly množstvím prachu, autorovi knihy se ho podařilo z mnoha smést a vyjmout ty, které mapují nejzávažnější trestní činy té doby, jež otřásly nejen regiony, v nichž se udály, ale i celou monarchií, první republikou, či protektorátem.

Chcete si přečíst knihu?Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Červenka. Číst Kriminální případy z Kladenska, Slánska a Novostrašecka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY