Pekelná třída a mejdan u Bohouška

Pekelná třída a mejdan u Bohouška - Vojtěch Steklač | Replicamaglie.com

...houšek. Každý si chce mejdan užít po svém: Šteky přinese láhev neznámého obsahu, Růžičková objeví v technicky velmi dobře vybaveném bytě zdánlivě nerozbitné kotouče - elpíčka ... mejdan - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Pekelná třída a mejdan u Bohouška 229,-183,-Skladem > 10 ks. Koupit. Pekelná třída a mejdan u Bohouška Bořík už v tom zase lítá a s ním celá jeho třída, hlavně jeho kamarádi Mirek, Čenda a Aleš. Jak zachránil tělocvikář Tužítko jejich spolužáka, za co málem Čenda dostal dvojku z chování, s kým chce chodit Mirek ... Hledáte Pekelná třída a mejdan u Bohouška od Vojtěch Ste ... Pekelná třída a mejdan u Bohouška - luxor.cz ... . Jak zachránil tělocvikář Tužítko jejich spolužáka, za co málem Čenda dostal dvojku z chování, s kým chce chodit Mirek ... Hledáte Pekelná třída a mejdan u Bohouška od Vojtěch Steklač? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pekelná třída a mejdan u Bohouška - Vojtěch Steklač. Bořík už v tom zase lítá a s ním celá jeho třída, hlavně jeho kamarádi Mirek, Čenda a Aleš. Jak zachránil tělocvikář Tužítko jejich spolužáka, za co málem Čenda dostal dvojku z chování, s k...

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Steklač
DIMENZE
6,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekelná třída a mejdan u Bohouška.pdf

POPIS

Bořík už v tom zase lítá a s ním celá jeho třída, hlavně jeho kamarádi Mirek, Čenda a Aleš. Jak zachránil tělocvikář Tužítko jejich spolužáka, za co málem Čenda dostal dvojku z chování, s kým chce chodit Mirek a s kým samotný Bořík? A co pekelecká babička? Jestlipak si taky píše deníček, jako Bohouškova maminka? A jak to asi dopadne, když se u největšího šprta třídy uspořádá třídní mejdan? Jak dopadne Jánošík? Mejdan u Bohouška právě začíná!

Chcete si přečíst knihu?Pekelná třída a mejdan u Bohouška ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Steklač. Číst Pekelná třída a mejdan u Bohouška Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY