Hubneme s rozumem tvořivě: Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy

Hubneme s rozumem tvořivě: Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy - Iva Málková, | Replicamaglie.com

...nergetickou hodnotu a optimálním poměrem ... Hubneme s rozumem v praxi | Sleviste.cz ... ... Hubneme s rozumem tvořivě - Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy - Málková Iva, Štochlová Jaroslava Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi (dosud prodáno 22 000 kusů) opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním p Kniha: Hubneme s rozumem tvořivě - Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy - Iva Málková; Jaroslava Štochlová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Knihu Hubneme s rozumem tvořivě napsala ... Málková Iva, Štochlová Jaroslava, Platl Zdeněk - Hubneme s ... ... . Knihu Hubneme s rozumem tvořivě napsala vyhledávená odbornice na výživu Iva Málková a Jaroslava Štochlová. Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin, tentokrát nabízí ještě více. Hubneme s rozumem tvořivě Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin. Název: Hubneme s rozumem tvořivě - Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy. Autor: Štochlová Jaroslava Málková Iva, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Zdravý způsob života; Kuchařky, nápoje, diety › Diety; ISBN: 978-80-87049-31-. EAN: 9788087049310. ...

INFORMACE

AUTOR
Iva Málková,
DIMENZE
9,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Hubneme s rozumem tvořivě: Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy.pdf

POPIS

Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi (dosud prodáno 22 000 kusů) opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin, tentokrát ale nabízí ještě mnohem více. Kniha je na výšku rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Vrchní třetina knihy je věnována snídaním a svačinkám, prostřední obědům a spodní část večeřím. Listováním a otáčením si tak každý může vytvořit vlastní jídelníček na celý den - kniha obsahuje tolik receptů, aby se v průběhu dvou měsíců neopakoval žádný z hlavních chodů, systém listování umožňuje vytvořit téměř 90 000 variací hlavních denních jídel - kombinace snídaně, oběda a večeře se tedy nemusí ani jednou opakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den (tedy snídaně, oběda, večeře a svačiny). Čtenář nemusí nic počítat, pouze si sám vybere to, co mu chutná, a listováním jednotlivými částmi knihy si sestaví vlastní jídelníček pro každý den. Kniha obsahuje chutné a nutričně vhodné recepty nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale i pro ty, kdo si své váhové úbytky chtějí udržet (i tím je kniha unikátní, český trh zatím nabízí vhodné ukázkové jídelníčky pouze pro hubnoucí).

Chcete si přečíst knihu?Hubneme s rozumem tvořivě: Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Málková,. Číst Hubneme s rozumem tvořivě: Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY