Modeling: Cesta za snem

Modeling: Cesta za snem - Karolína Bosáková | Replicamaglie.com

... Karolína Bosáková - top modelka, majitelka modelingové agentury Unique one Cesta za snem TV Adapted Surfing ČEZ Handy Kvadriatlon 2018 Handy cyklo maraton 2020 Vyhledat ... Cesta za snem, cesta Flower Power. - Dámynakole.cz ... . Kontakty Cesta za snem, z.s. Sídlo a kancelář. José Martího 31, 162 52 Praha 6 - Veleslavín ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Cesta za snem osobní rozvoj nejhodnotnější informace na jednom místě. Jsme pár Jiří Čapovec a Lenka Heczková, který se aktivně věnuje osobnímu rozvoji a neus ... Cesta za snem ... . Cesta za snem osobní rozvoj nejhodnotnější informace na jednom místě. Jsme pár Jiří Čapovec a Lenka Heczková, který se aktivně věnuje osobnímu rozvoji a neus... Modeling - Cesta za snem Bosáková Karolína. Modeling - Cesta za snem. Bosáková Karolína. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem ... První publikace, která zcela otevírá doposud skryté karty této branže, autorka v ní nechává nahlédnout do dráždivého přitažlivého světa módy, módních přehlídek, pózování, fotografování. Obsahuje návod, jak rozpoznat seriózní modelingové agentury, co by měla obsahovat smlouva s modelingovou agenturou, jak se pohybovat v metropolích světa módy, jak mají ... Manchester roku 1984. Jedenáctiletý Georgie je mimořádně nadaný fotbalis...

INFORMACE

AUTOR
Karolína Bosáková
DIMENZE
4,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Modeling: Cesta za snem.pdf

POPIS

První publikace, která zcela otevírá doposud skryté karty této branže, autorka v ní nechává nahlédnout do dráždivého přitažlivého světa módy, módních přehlídek, pózování, fotografování. Obsahuje návod, jak rozpoznat seriózní modelingové agentury, co by měla obsahovat smlouva s modelingovou agenturou, jak se pohybovat v metropolích světa módy, jak mají vypadat "snap shoty", co si obléci na casting, základy správné chůze, téma bulimie, anorexie a drog a v neposlední řadě také mapuje modelingové trhy podle jejich specifk. Téma je pojato pohledem profesionální modelky, která vše prožila na vlastní kůži. Praktické rady jsou doplněny konkrétními příběhy aktivních modelek. "Modelingová důchodkyně" jasně a s humorem a nadhledem přiblíží toto atraktivní prostředí, ale také jeho povrchní stránku s falešnými lákadly.

Chcete si přečíst knihu?Modeling: Cesta za snem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karolína Bosáková. Číst Modeling: Cesta za snem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY