Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom

Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom - Marek Hakl, | Replicamaglie.com

...cialistů v oboru algeziologie si klade za cíl poskytnout čtenáři přehledné a aktuální informace o problematice především chronické bolesti včetně jejích dopadů na pacienta (fyzických, psychických a sociálních) a zároveň (vzhledem ke ... Kniha: Léčba bolesti (Marek Hakl a kolektív) | Martinus ... ... Léčba chronické bolesti se postupně stala multidisciplinárním oborem, který zahrnuje také psychologické postupy. V časopise Current Opinion in Psychiatry bylo zveřejněno review, ve kterém se autoři pokusili zmapovat současný stav poznání v této oblasti a především případné doklady o účinnosti psychologické intervence při léčbě syndromu chronické bolesti. Kniha: Léčba bolesti (Marek Hakl a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu Léčba bolesti od Marek Hakl a kol. na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestseller ... Léčba bolesti / Nejlevnější knihy ... . Kniha: Léčba bolesti (Marek Hakl a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu Léčba bolesti od Marek Hakl a kol. na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % ... Léčba bolesti Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů ... „speciální" části publikace se autoři podrobně zabývají léčbou jednotlivých bolestivých syndromů ... Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů. Informace o publikaci. Léčba bolesti. Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů ......

INFORMACE

AUTOR
Marek Hakl,
DIMENZE
4,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom.pdf

POPIS

Monografie našich předních specialistů v oboru algeziologie si klade za cíl poskytnout čtenáři přehledné a aktuální informace o problematice především chronické bolesti včetně jejích dopadů na pacienta (fyzických, psychických a sociálních) a zároveň (vzhledem ke vzrůstajícímu počtu pacientů trpících chronickou bolestí) i dopadů na ekonomiku. Autoři mj. apelují na racionální volbu farmakoterapie s obezřetností při volbě volně prodejných přípravků a nepodceňování komunikace s pacientem. V úvodních kapitolách jsou stručně zmíněny patofyziologie bolesti, její dělení a psychosociální souvislosti chronické bolesti. Samostatné kapitoly jsou pak věnovány metodám léčby bolesti – farmakoterapii, invazivním metodám, psychoterapii chronického algického syndromu a dalším léčebným metodám (např. akupunktuře a TENS). V druhé, „speciální“ části publikace se autoři podrobně zabývají léčbou jednotlivých bolestivých syndromů – bolestmi hlavy, zad, komplexním regionálním bolestivým syndromem, bolestmi na hrudi a bolestí břicha, léčbou bolesti u seniorů, neuropatickou bolestí, léčbou onkologické a průlomové bolesti. Zvláštní kapitola je věnována léčbě akutní bolesti. Text doplňuje obrazová dokumentace a řada tabulek.

Chcete si přečíst knihu?Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Hakl,. Číst Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY