Příběhy z trávy

Příběhy z trávy - Veronika Souralová | Replicamaglie.com

...právě na jedné takové louce dojde k přepadení mraveniště ... Příběhy z trávy, Veronika Souralová | Knihkupec.com ... . Loupeživí mravenci ukradnou kukly a vážně zraní královnu mírumilovných mravenců. Naštěstí jsou tu dvě šikovné děti, Péťa a Terezka, které se ... V dnešnej epizóde z vlogovej série #badkid si povieme príbeh o Gotwaldovi a jeho taške v ktorej mal pol kila trávy :D Ak sa vám páčia tieto príbehy a chcete vidieť viac určite hodte ... Příběhy z trávy Autor: Souralová, Veronika Nakladatel: ... Neobyčejné příběhy z trávy. Fotografka Veronika Souralová ... ... ... Příběhy z trávy Autor: Souralová, Veronika Nakladatel: CPress EAN: 9788026425120 ISBN: 978-80-264-2512- Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 21 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Elektronická kniha Příběhy z trávy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Příběhy z trávy od ostatních uživatelů. Nakupujte... Jako autorku knížek, kde malí hrdinové prožívají velká dobrodružství v říši hmyzu. Nedávno vyšla už čtvrtá, s názvem Příběhy z trávy aneb velké dobrodružství v hmyzí říši. ...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Souralová
DIMENZE
10,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy z trávy.pdf

POPIS

Jedna malá louka, to je pro broučky a další tvory z hmyzí říše učiněná džungle. A právě na jedné takové louce dojde k přepadení mraveniště. Loupeživí mravenci ukradnou kukly a vážně zraní královnu mírumilovných mravenců. Naštěstí jsou tu dvě šikovné děti, Péťa a Terezka, které se díky kouzelnému pylu zmenší a rozhodnou se pomoci. Ale nebude to vůbec jednoduché, musí totiž najít zázračnou vodu, která královnu vyléčí. Vydávají se na velkou výpravu, při které se spoléhají i na své hmyzí pomocníky. Čas však neúprosně běží a děti musí překonat spoustu překážek. Podaří se jim nakonec královnu zachránit? Napínavý příběh je doprovázen jedinečnými fotografiemi a nechybí rovněž malý atlas hmyzu.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy z trávy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Souralová. Číst Příběhy z trávy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY