Thajsko 2 - Lonely Planet

Thajsko 2 - Lonely Planet - - | Replicamaglie.com

...kých pláží i vždy uklidňujících thajských úsměvů ... Globe Trekker (TV Series 1994- ) - IMDb ... ." S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Tento průvodce bude to jediné, co budete potřebovat na nezapomenutelnou cestu po Thajsku. Nakladatelství Lonely Planet již 40 let inspiruje a informuje cestovatele, kteří tak mohou po celém světě poznat skvělé zážitky. Naši zkušení autoři úspěšně objevují ta nejzajímavější místa a vzrušující zážitky. Thajsko - Lonely Planet Knihu si právě prohlíží 2 zá ... Lonely Planet Vietnam, Kambodža, Laos a severní Thajsko 2 ... . Thajsko - Lonely Planet Knihu si právě prohlíží 2 zákazníci! Kód: Přidat do seznamu přání. 576 Kč běžná cena 899 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MOC) stanovená nakladatelem, za kterou knihu prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. ... Thajsko 2 - Lonely Planet. Thajsko 2 - Lonely Planet. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. PODROBNÉ rady zahrnuj...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Thajsko 2 - Lonely Planet.pdf

POPIS

PODROBNÉ rady zahrnující vše potřebné: od jídla a pití po dopravu a ochranu zdraví SPECIÁLNÍ kapitola "Thajsko a vy" s tipy týkajícími se kultury a etikety ROZSÁHLÁ kapitola o jižním Thajsku vám usnadní putování po konflikty zasažené oblasti Nikdo nezná Thajsko lépe než Lonely Planet. Díky tomuto druhému českému vydání si budete moci užívat slunce v ostrovních rájích na jihu, putovat bez problémů mezi horskými etniky či projet se na hřbetě slona v Chiang Mai, objevovat starověké chrámy v Sukhothai, levně nakupovat či nechat se hýčkat v lázních v Bangkoku. Průvodce Lonely Planet píšou odborníci, kteří každou navštívenou destinaci prozkoumají do všech detailů. Toto vydání obsahuje přesné, praktické a upřímné rady, jež vám pomohou užít si svůj pobyt v Thajsku co nejvíce.

Chcete si přečíst knihu?Thajsko 2 - Lonely Planet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Thajsko 2 - Lonely Planet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY