Dobrý proti severáku

Dobrý proti severáku - Daniel Glattauer | Replicamaglie.com

... Der Standard. ... Dobrý proti severáku je velmi originální, neotřelý příběh, ubíhá šíleně rychle a vy jste na konci ani nevíte jak ... Dobrý proti severáku - Daniel Glattauer | Elektronická ... ... . Je svižný a velmi vtipný. Navíc podaný tak nečekaným způsobem jako jsou e-maily! Sem tam se v knihách objeví ojedinělý e-mail, a možná to je pro vás (stejně jako pro mě) grafické i vyprávěcí zpestření. Kdyby jsem četla knihu Dobrý proti severáku v době, kdy ještě nebylo pokračování, rozhodně bych si to užila a možná by to byla jedna z mých oblíbených knih. Ale než jsem to stihla, přišla ona osudová sedmá vlna a vzala s sebou všechno dobré. Zůstalo jen kamení. Dobrý proti severáku v Praze ... Dobrý proti severáku - Daniel Glattauer | Audiokniha MP3 ... ... . Ale než jsem to stihla, přišla ona osudová sedmá vlna a vzala s sebou všechno dobré. Zůstalo jen kamení. Dobrý proti severáku v Praze! Vstupenky a informace o nadcházejícím představení. Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, neděle 22. 12. 2019. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Dobrý proti severáku je román psaný pouze v mailech, žádný úvod do děje, žádná omáčka nebo doslov. Maily jsou různého rozsahu, posílané v různých časových odstupech, někdy obratem, jindy po několika dnech a ještě na vyžádání nebo pod výhružkou....

INFORMACE

AUTOR
Daniel Glattauer
DIMENZE
8,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrý proti severáku.pdf

POPIS

Příběh dvou lidí ze současnosti náhodněseznámených zbloudilým e-mailem. Tato zdánlivě malicherná zápletka způsobí naprostý převrat v jdosavdních životech tajemného pana Lea a energické paní Emmi. Stále více se zaplétají do virtuálního světa. Jde o pozoruhodnou směs něhy, krutosti, melancholie, ale i cynismu a erotiky. Oba hrdinové jsou však přes všechno nuceni vyřešit zásadní dilema tohoto vztahu: POKRAČOVAT, SKONČIT, SEJÍT SE ???

Chcete si přečíst knihu?Dobrý proti severáku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Glattauer. Číst Dobrý proti severáku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY