Emily Vichrná a loď ztracených duší

Emily Vichrná a loď ztracených duší - Liz Kesslerová | Replicamaglie.com

... na ta... 7,99 € 6,79 € Emily Vichrná a tajemství mořské sirény ... Emily Vichrná a loď ztracených duší | Albatrosmedia.sk ... . Emily Vichrná a loď ztracených duší Autor: Kesslerová, Liz Nakladatel: Albatros EAN: 9788000054674 ISBN: 978-80-00-05467-4 Originál: Emily Windsnap and the Ship of Lost Souls Ilustrace: Poláčková, Iveta Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 14,2 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Emily s Aaronem na jedné ze svých výprav objeví tajnou vyhlídku, odkud zahlédnou zakletou loď, která se objevuje vždy jen v určitý čas a pak zase mizí. Společně zjistí, že loď i její pasažéři uvízli mezi světem ... Emily Vichrná a loď ztracených duší | Albatrosmedia.sk ... . Společně zjistí, že loď i její pasažéři uvízli mezi světem živých a mrtvých a že jedině Emily jako napůl mořská panna a napůl suchozemec je může zachránit. Emily s Aaronem na jedné ze svých výprav objeví tajnou vyhlídku, odkud zahlédnou zakletou loď, která se objevuje vždy jen v určitý čas a pak zase mizí. Společně zjistí, že loď i její pasažéři uvízli mezi světem živých a mrtvých a že jedině Emily jako napůl mořská panna a napůl suchozemec je může zachránit. Emily Vichrná a země půlnočního slunce 5. v sérii, L. Kessler, 2019 Koupit Koupit eknihu Emily Vichrná a loď ztracených duší 6. v sérii, L. Kessler, 2019 Emily Vichrná a loď ztracených duší Liz Kesslerová. Skladem 5+ ks ... Emily s Aaronem na jedné ze svých výprav objeví tajnou vyhlídku, odkud zahlédnou zakletou loď, která se objevuje vždy jen v určitý čas a pak zase mizí. Společně zjistí, že loď i j...

INFORMACE

AUTOR
Liz Kesslerová
DIMENZE
4,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Emily Vichrná a loď ztracených duší.pdf

POPIS

Emily s Aaronem na jedné ze svých výprav objeví tajnou vyhlídku, odkud zahlédnou zakletou loď, která se objevuje vždy jen v určitý čas a pak zase mizí. Společně zjistí, že loď i její pasažéři uvízli mezi světem živých a mrtvých a že jedině Emily jako napůl mořská panna a napůl suchozemec je může zachránit. Pokud se jí to však nepodaří, nevrátí se zpátky ani ona. Obstojí Emily v tak těžké zkoušce?

Chcete si přečíst knihu?Emily Vichrná a loď ztracených duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liz Kesslerová. Číst Emily Vichrná a loď ztracených duší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY