Microsoft Access 2010: Podrobná uživatelská příručka

Microsoft Access 2010: Podrobná uživatelská příručka - Aleš Kruczek | Replicamaglie.com

...ce o sadě Office od českých autorů, vás naučí, jak s její pomocí zvýšit přesnost, efektivitu a možnosti vaší každodenní práce ... Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka ... ... . kniha (manuál) Microsoft Outlook 2010 - Podrobná uživatelská příručka Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Elektronická kniha Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Microsoft... Microsoft Access 2010 (978-80-251-4796-2) Elektronická kniha - autor Aleš ... Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka ... ... . Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Microsoft... Microsoft Access 2010 (978-80-251-4796-2) Elektronická kniha - autor Aleš Kruczek, 392 stran Podrobná uživatelská příručka, nejrozsáhlejší publikace k Accessu z pera českého autora, vám aktuální verzi tohoto produktu představí do detailu. Hledáte Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka od Peter Belko? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všetky informácie o produkte Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka Peter Belko, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka Peter Belko. Podrobná uživatelská příručka, nejrozsáhlejší publikace k Accessu z pera českého autora, vám aktuální verzi tohoto produktu představí do detailu. Budete jej tak moci využívat nejen na běžné uživatelské úrovni, ale třeba v něm i vytvořit vlastní databázovou aplikaci pro celou firmu. Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka - Belko Peter - Potřebujete se ponořit do světa databází? Databází, které si dokážete vytvořit i bez znalostí programování? Musíte pracovat s obrovským množstvím dat, na něž Excel už nestačí? Zajíma Úvod » Vydali jsme » kancelářské programy » Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka. ... Podrobná uživatelská příručka, nejrozsáhlejší publikace k Accessu, vám aktuální verzi tohoto produktu představí do detailu. Výklad je založen na praktickém příkladu jednoduché aplikace na zpracování faktur. Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka - Peter Belko: Krátky popis: Unikátny produkt Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka - Peter Belko od výrobca Computer Press,s.r.o. u nás nájdete najlacnejšie za 15.9 € : Obvyklá cena: 15,90 €...

INFORMACE

AUTOR
Aleš Kruczek
DIMENZE
5,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Microsoft Access 2010: Podrobná uživatelská příručka.pdf

POPIS

Chcete rychle poznat a naučit se ovládat aplikaci Access 2010? Nepotřebujete vysvětlení základních pojmů, ale rádi byste poznali všechny funkce užitečné pro zpracování vašich dat a tvorbu databází? Zajímají vás nové funkce Accessu 2010 a potřebujete se rutinně orientovat v jeho pozměněném prostředí?Podrobná uživatelská příručka, nejrozsáhlejší publikace k Accessu z pera českého autora, vám aktuální verzi tohoto produktu představí do detailu. Budete jej tak moci využívat nejen na běžné uživatelské úrovni, ale třeba v něm i vytvořit vlastní databázovou aplikaci pro celou firmu.Kniha se mimo jiné věnuje podrobně těmto tématům:* Založení a návrh databáze, práce s relacemi* Vytváření zdrojových tabulek, přehled datových typů* Jednoduché, parametrické, křížové i SQL dotazy* Využití funkcí při tvorbě výrazů* Začlenění ovládacích prvků do formulářů* Úprava zobrazení a tisk sestav* Tipy pro práci s makry, oprava chyb v makrech* Import a export, propojení s Excelem a SharePointem* Správa, sdílení, zálohování a zabezpečení databázeKnihy z edice Podrobná uživatelská příručka již pomohly více než sto tisícům českých čtenářů.O autorovi: Aleš Kruczek vystudoval technickou kybernetiku na Elektrotechnické fakultě ČVUT v Praze. Několik let působil jako odborník a lektor kurzů v oblasti Office v počítačové škole Gopas. Nyní pracuje jako IT manažer ve společnosti ALD Automotive.

Chcete si přečíst knihu?Microsoft Access 2010: Podrobná uživatelská příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Kruczek. Číst Microsoft Access 2010: Podrobná uživatelská příručka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY