Trhlina

Trhlina - Jozef Karika | Replicamaglie.com

... 2008 - 2012 Mesto tieňov 2008 - 2014 . ... TRHLINA: Čo stojí za záhadnými zmiznutiami ľudí? Tomáš ... ... .. Trhlina je děsivá tím, že vlastně nevíme, jestli je to pravda, nebo jen šikovně zapletená fikce. Hvězdy dávám hlavně za atmosféru, realistický horor působí na nervy mnohem víc, než ufoni a zombíci, jinak by se nějaké mouchy našly. Tibetan Music, Healing Music, Relaxation Music, Chakra, Relaxing Music for Stress Relief, 2853C - Duration: 6:00:22. Yellow Brick Cinema - Relaxing Music R ... Trhlina (2019) | ČSFD.cz ... . Yellow Brick Cinema - Relaxing Music Recommended for you Prave jsem docetl. Po zklamani Hadroveho panaka a nez prectu Kastanka, dostala se mi do ruky Trhlina. Takhle, moje prvni setkani s autorem, nedopadlo spatne. Nabizi se mi spousta otazek, je vypravec uplna fikce autora? To, ze nakonec v lese se ocitnou v zaveru mi nevadilo. Ted nezbyva nez se mrknout na dokument, film a vyrazit tam prespat:)) Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. Trhlina je slovenský mysteriózny thriller podľa rovnomenného románu od slovenského spisovateľa Jozefa Kariku a rozpráva strhujúci príbeh o jednej z najväčších záhad Slovenska - o nevysvetliteľnom miznutí ľudí v pohorí Tribeč.. Film mal na Slovensku premiéru 24. januára 2019. Do českých kín sa dostal 9. mája 2019. Trhlina sa premietala aj v britských kinách a to ... Trhlina Skutočnosti, ktoré sú oveľa desivejšie než akákoľvek fantázia. Tomu sa povie romantika: Mary Bartalos s manželom hviezdami nového klipu! Do Talentu zavíta aj Mary Bartalos: Akú úlohu bude mať? Ako dopadne desivý príbeh z Tribeča? Strašidelná Trhlina vyvrcholí už dnes! Trhlina (2019) Plot. Showing all 1 items Jump to: Summaries (1) Summaries. Igor, an unemployed university graduate, discovers the psychiatric assessment reports of Walter Fischer. ... Related lists from IMDb users. Seen - Movies a list of 288 titles created 18 Mar 2018 Watched a list of 1316 titles created 30 Nov 2014 2019 Movies a list of 54 ... Trhlina Skutočnosti, ktoré sú oveľa desivejšie než akákoľvek fantázia. TRHLINA 24.09.2019. TRHLINA 17.09.2019 Trhlina. Igor, an unemployed university graduate, discovers the psychiatric assessment reports of Walter Fischer. One day seventy years ago, Fischer disappeared under mysterious circumstances ... Trhlina vás zoberie na tajomný vrch Tríbeč, kde sa ľudia strácajú bez stopy, aby sa po čase objavili zmätení, pološialení a s nevýslovným strachom v očiach. Keď sa autorovi, po predchádzajúcich úspešných knihách, ozval človek ktorý sľúbil, že mu rozpovie príbeh, ktorý by nevymyslel ani ten najlepší spisovateľ na ... trhlina f. crack (thin space opened in a previously solid material) See also . prasklina; puklina; skulina; stěrbina; Further reading . trhlina in Příruční slovník jazyka českého, 1935-1957; trhlina in Slovník spisovné...

INFORMACE

AUTOR
Jozef Karika
DIMENZE
8,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Trhlina.pdf

POPIS

Tahle kniha vznikla zvláštním způsobem. Po vydání mysteriózního thrilleru Strach se autorovi ozval člověk, který mu povyprávěl opravdu děsivý příběh. Jozef Karika jeho vyprávění zaznamenal, mnohá tvrzení ověřil, doplnil o vlastní zjištění a zpracoval v knize, kterou máte před sebou. Na jejích stránkách rozmotává velice tajemný, tragický a hrůzostrašný případ. Zároveň poodhaluje jednu z největších záhad Slovenska – nevysvětlitelné mizení lidí v pohoří Tríbeč. Legenda, záměrná mystifikace, nebo děsivá skutečnost? Tuhle otázku si klade i autor. Předkládá strhující hororový příběh a nechává na čtenáři, aby našel odpověď. Titul na Slovensku získal ocenění Kniha roku 2016 v kategorii čtenářů. Román Jozefa Kariky byl jako jediný žánrový titul v historii nominován na nejvýznamnější slovenskou literární cenu Anasoft litera Slovenský spisovatel Jozef Karika pracoval jako redaktor v televizi. Zaměřoval se především na politické a investigativní reportáže. Je držitelem Ceny Béla za nejlepší hororovou povídku a několika dalších novinářských i literárních ocenění. Debutoval knihou Zóny tieňa (2005), posléze vydal publikace Mágia peňazí (2007), KPMPZ (2007) a Brány meonu (2009). V USA vydal soubor esejí pod názvem Liber 767 (2009). V roce 2010 mu vyšla kniha pod názvem V tieni mafie (česky Ve stínu mafie, Knižní klub 2011), která se stala bestsellerem nejen na Slovensku, ale i v České republice. Také její volná pokračování V tieni mafie II – Čas dravcov (2011) a Nepriateľ štátu (2011) se zařadila mezi nejprodávanější knihy na Slovensku. Za romány Ve stínu mafie a Čas dravcov získal ocenění Zlatá kniha, které se uděluje za víc než patnáct tisíc prodaných výtisků. V letech 2012 a 2013 mu vyšel dvoudílný román Na smrť o přátelství a lásce, které se změnily na smrtelnou nenávist. V příběhu se mu podařilo spojit tři zdánlivě protichůdné světy – prostředí židovské mafie v New Yorku, nacistické Německo a první slovenský stát. V roce 2014 vydal svůj první mysteriózní thriller Strach a v roce 2015 pak thriller Tma.

Chcete si přečíst knihu?Trhlina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jozef Karika. Číst Trhlina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY