Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu: více než 1000 Very Dirty Words

Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu: více než 1000 Very Dirty Words - Alexis Munier | Replicamaglie.com

...ty words / Alexis Munier. -- 1. vyd. -- Praha : Grada Publishing, 2010 ISBN 978-80-247-3439-2 (brož ... Angličtina Slovník sprostých slov a slangu - více než 1000 ... ... .) 117. Heureka.sk je nákupný radca, ktorý radí, ako vybrať ten najlepší produkt a ponúka porovnanie cien zo stoviek internetových obchodov. Kupte knihu Angličtina Slovník sprostých slov a slangu - více než 1000 Very Dirty Words - Munier Alexis s 15% slevou v e-shopu za 186 Kč v knihkupectví Booktook.cz Angličtina Slovník sprostých slov a slangu Munier Alexis ... Koktejly - více než 1000 nápo ... Angličtina Slovník sprostých slov a slangu Alexis Munier ... ... .cz Angličtina Slovník sprostých slov a slangu Munier Alexis ... Koktejly - více než 1000 nápojů s alkoholem i bez něj Franz Brandl Kolik je hodin Košková Dagmar Kolín 1757 - První porážka Fridricha Velikého Millar Simon Komíny (3., přep. vyd.) Jiřík František Zveřejněný klip "Korekce" tomu více než nasvědčoval a začal jsem slýchávat i takové odezvy, že už je to "za hranicí", "o kriminál" a podobně. Popravdě, "Korekce" má vskutku brutálně realistický klip :-D, i když píseň je zkomponována z mnoha úhlů pohledu a já se do té její nejednostrannosti zamiloval ... 8 Jazyky K253 Němčina slovíček ve 126 tématech velký přehled slovíček Monika Reimann, Sabine Dinsel Rozsáhlý přehled slov rozdělený do tematických okruhů, slovní spojení, vazby a fráze vám pomohou Jazyky 7 K264 Nová maturita z angličtiny souhrn učiva střední školy Miloslava Pourová K250 Angličtina Rozšířená slovní zásoba 9000 tematicky řazených ... Na jiné než jednoslovné deminutivní tvary už i dříve (implicitně) poukazovali Dobrovský (1809:54), Ottův slovník naučný (1908:499) nebo Dvořák (1932:23). Všichni ovšem s odkazy na jiné jazyky než češtinu (Dobrovský na němčinu, Ottův slovník naučný na francouzštinu, Dvořák na francouzštinu a angličtinu). Tyto gesamtkunstwerky sice oslovují současně více smyslů, avšak pro každý vjem existuje také příslušný podnět a není vyvolán zároveň žádným jiným. Teorie umělecké synestezie by tedy měla uvést intermedialitu do souvislosti s performativitou uměleckého díla a přivést ji k možným receptivněestetickým důsledkům. Nejprve bylo toto CD vydáno Conehead rec., ale tato kapela si fakt vydobyla srdíčka evropských fandů, takže bylo více než zřejmé, že dojde k represu. I u nás na ně lidi dost šílí a dosvědčilo by mi to i pár DJs. Jako bonusové 2 písně jsou zde použité Wake Up Rebels a Rudestyle Selector z vyprodaného EP....

INFORMACE

AUTOR
Alexis Munier
DIMENZE
3,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu: více než 1000 Very Dirty Words.pdf

POPIS

V této knize najdete ta nejsprostší slova anglického jazyka! Nemluvíme jen o těch slavných sedmi slovech, která nesmíme říct v televizi. Mluvíme o více než 1000 proklatě sprostých urážek, obscénností a vulgarit, které dělají angličtinu tak bohatým a šťavnatým jazykem. V této knize, najdete to nejšpinavější z nejšpinavějšího, společně s delikátně obscénními variacemi ze všech anglicky mluvících zemí. Takže račte, nazvěte svého ex/šéfa/domácího a barmy, crop-dusting, kickin’, frackin’, bloody son-of-a-bitch dickwad. Znalost těchto „zakázaných“ slov má i další výhody – budete lépe rozumět některým písničkám, filmům a možná i anglicky mluvícím přátelům. Nadávejte. A klidně nahlas, protože s tímto slovníkem zjistíte, že mluvit sprostě nikdy nebylo zábavnější a obscénnější!O autoroviV této knize najdete ta nejsprostší slova anglického jazyka!Nemluvíme jen o těch slavných sedmi slovech, která nesmíme říct v televizi. Mluvíme o více než 1000 proklatě sprostých urážek, obscénností a vulgarit, které dělají angličtinu tak bohatým a šťavnatým jazykem. V této knize, najdete to nejšpinavější z nejšpinavějšího, společně s delikátně obscénními variacemi ze všech anglicky mluvících zemí. Takže račte, nazvěte svého ex/šéfa/domácího a barmy, crop-dusting, kickin’, frackin’, bloody son-of-a-bitch dickwad. Znalost těchto „zakázaných“ slov má i další výhody – budete lépe rozumět některým písničkám, filmům a možná i anglicky mluvícím přátelům. Nadávejte. A klidně nahlas, protože s tímto slovníkem zjistíte, že mluvit sprostě nikdy nebylo zábavnější a obscénnější! Alexis Munier se přestěhovala z Kalifornie do Evropy a začala učit angličtinu na známých školách v Rusku, Slovinsku a Itálii. Poté, co se zbavila svého amerického přízvuku, dokonce vedla kurzy britské angličtiny, které by mohly konkurovat profesoru Higginsovi. Momentálně žije tato spisovatelka a operní pěvkyně ve Švýcarsku. Paní Munier je také autorkou Talk Dirty series.

Chcete si přečíst knihu?Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu: více než 1000 Very Dirty Words ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexis Munier. Číst Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu: více než 1000 Very Dirty Words Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY