Příroda České republiky: Průvodce faunou

Příroda České republiky: Průvodce faunou - Karel Hudec, | Replicamaglie.com

...018 Průvodce faunou ČR je příručka určená svým formátem a obsahem pro pochůzky přírodou ... Příroda České Republiky: Průvodce Faunou [Nature of the ... ... . Umožňuje určit běžně se vyskytující, hospodářsky či jinak významné nebo zajímavé druhy našich živočichů v rozsahu od malých vodních organizmů (houby, žahavci) až po savce. Všechny druhy jsou zobrazeny na barevných tabulích, na protilehlé straně je vždy připojen ... Kupte nebo prodejte knihu Příroda České republiky v online antikvariátu TrhKnih.cz Příroda České republiky - Průvodce faunou Karel Hudec, Zdeněk Laštůvka, Milan Peňáz, ... Příroda České republiky - Průvodce faunou - autorů ... ... .cz Příroda České republiky - Průvodce faunou Karel Hudec, Zdeněk Laštůvka, Milan Peňáz, Jiří Kolíb áč ... Příroda České republiky - Průvodce faunou 442 CZK Nov ... ISBN: 9788020015693 8020015698: OCLC Number: 228498952: Notes: Latinské názvosloví. Terminologický slovník. Description: 439 s. : il. (převážně barev.) ; 21 cm Kupte knihu Příroda České republiky (collegium) s 29 % slevou za 410 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. ROZKOŠNÝ, Rudolf. Dvoukřídlí (Diptera). In HUDEC, Karel and Jiří KOLIBÁČ. Příroda České republiky - Průvodce faunou.1. vyd. Praha: Academia, 2007. p ... Úvod knihy pojednává o životním prostředí živočichů na našem území, o nepůvodních druzích a jejich významu, o druzích žijících s člověkem, o praktickém významu živočichů, problematice jejich ochrany a systematickém členění. Název: Příroda České republiky - Průvodce faunou. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Fauna, chovatelství; ISBN: 978-80-200-2993-5. EAN: 9788020029935. Objednací kód: NA347913 Title: Příroda České republiky : průvodce faunou - Karel Hudec epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 3:38:19 AM Zboží ze stejné kategorie - Příroda České republiky - Průvodce faunou 4týdenní výchovný program pro psy - den po dni, krok za krokem Máte pocit, že byste se svému psu měli více věnovat a že by neuškodilo trochu si procvičit ... Všechny informace o produktu Kniha Příroda České republiky - Průvodce faunou, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příroda České republiky - Průvodce faunou. Karel Hudec, Jiří Kolibáč, Zdeněk Laštůvka, Milan Peňáz a kol. (2007): Příroda České republiky: průvodce faunou PPL v České Republice: 129 Kč* 19.05.2020 (ÚT) PPL na Slovensku: 400 Kč* 21.05.2020 (ČT) * K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně. Uvedené ceny jsou včetně DPH Buy Příroda České Republiky: Průvodce Faunou [Nature of the Czech Republic: Guide to the Fauna] (9788020029935): NHBS - Jiří Kolibáč, Karel Hudec, Zdeněk Laštůvka, Milan Peňáz, Academia Příroda České republiky: Průvodce faunou Úvod knihy pojednává o životním prostředí živočichů na našem území, o nepůvodních druzích a jejich významu, o druzích žijících s člověk...

INFORMACE

AUTOR
Karel Hudec,
DIMENZE
6,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Příroda České republiky: Průvodce faunou.pdf

POPIS

Úvod knihy pojednává o životním prostředí živočichů nanašemúzemí, o nepůvodních druzíchajejich významu, o druzíchžijících sčlověkem, o praktickém významu živočichů, problematice jejich ochrany asystematickémčlenění.Speciálníčástzahrnuje jednotlivé skupiny živočichů od houbovců a žahavců až po savce. Z druhově početných skupin hmyzu a dalšíchbezobratlýchjsouvybránivýznamnízástupci a průřezově i druhy méně známých a nenápadných skupin. Obratlovci jsou charakterizováni podrobněji a stručně jsou popsány i vyobrazeny všechny jejich druhy (u ptáků alespoň významnější druhy). Kniha obsahuje 193 barevných tabulí.

Chcete si přečíst knihu?Příroda České republiky: Průvodce faunou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Hudec,. Číst Příroda České republiky: Průvodce faunou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY